top of page
Před 12-13 lety jsme spolu s Matějem a Klárou málem založili kapelu. Teď jsme to udělali opravdicky a krátce po založení jsme vyhodili ven první koncert.
Ten se vyprodal tři měsíce předem a proto rovnou posíláme i koncert druhej.
Doděláme další písničky, něco změníme, něco upravíme, něco zůstane stejný (asi).
Přijďte, budem rádi!
M + K + M
Kontakt na pořadatele
bottom of page







