Chalupa Na Vršku

Malá Morava

Velká chalupa se čtyřmi apartmány, dětskou hernou, společenskou místností, saunou, vyhřívaným venkovním bazénem se zastřešením, pergolou s grilem, dětským hřištěm.

V objektu je celkem 7 místností z toho 5 ložnic. Pohodlně zde složí hlavu až 30 lidí (20 pevných lůžek, 10 přistýlek). K dispozici budete mít 5x sociální zařízení, 5x wc,  5 plně vybavených kuchyní. Pro děti dětskou hernu s velkým množstvým hraček, různých her, televizi, kde mohou sledovat třeba pohádky z flešky, která je součástí. Rodiče při hlídání dětí v herně mohou posedět u kávy z kávovaru dolce gusto (kapsle nejsou součástí) nebo pivečka z našeho výčepního zařízení. Pro vyznavače lahodného moku zajistíme dovoz bečky výborného piva značky WELZL. Po celém dni potom zajisté přijde vhod odpočinek v sauně či hudební produkce u klavíru. 

 

Ideální místo klidu na týden či prodloužený víkend, ve všech ročních obdobích.

 

Oplocený pozemek, za chalupou mírně svažitý - ideální na zimní bobování; fotbalové branky, ruské kuželky, odrážedla,bezpečnostní zábrany ke krbu, dětský nábytek, noční světýlka do zásuvky v každém apartmánu a spousta dalších vychytávek, které pomohou ke klidnější dovolené s dětmi.

 


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: 38, 78833 Malá Morava