Životní vibrace

Volný čas, Hudba

Životní vibrace
čtvreční večer 11. března ve 20 hod.
Relaxační a meditační večer s tibetskými zpívajícími mísami 

 

Tibetské zpívající mísy existují na východě od dávných časů, jejich původ a význam není známý. Používají se jako posvátné a rituální předměty při slavnostních aktech. Jsou používány při meditaci a pomáhají při duchovním osvícení. Nemění vědomí a vytvářejí pocit pohody a klidu. Odstraňují energetické bloky a nerovnováhy na tělesné i duševní úrovni. Navracejí harmonii tělu i duši. 

 

„Život je vibrace a vibrace je život. Pokud se vyladíme na vibrace života, dostaneme se ke své přirozenosti. Uvolní se tak bloky a rezistence a objevíme sílu bytí."

 

Vibrace mohou pomoci harmonizovat i léčit. Žijeme ve světě zvuků. Všechno vydává zvuky, všechno vibruje. Některé zvuky jsou příjemné, jiné jsou nepříjemné, další hrubé nebo jemné. V mnohých případech nejsme tyto zvuky a vibrace schopni slyšet. Je ale možné je vnímat jinými smysly nebo celým tělem. 

 

Jan a Hana Marešovi

Jejich společnou vášní jsou tibetské i křišťálové mísy, gongy a všechno co vydává zvuk. Společný zájem je také pojí při práci s energií v krajině, zkoumání tajemných míst, psychotronika - jeden z důvodů jejich dlouholetého pobytu v Irsku odkud se právě vrátili

 

Jejich společná práce směřuje k harmonizaci mužského a ženského principu v lidském těle, základu vnitřní vyrovnanosti. Tak otvírají cestu k nalezení lásky k sobě samému i ostatním lidem. Poskytují podporu lidem na jejich životní cestě, a někdy neváhají jít kousek cesty s nimi.

 

Vstupné 200 Kč nebo permanentka.

 

DRUNA - NÁHORNÍ PLANINA, Karlovo náměstí 24, Praha 1
www.druna.cz

 

 

Kontakty

www.druna.cz

Termíny