Životní vibrace

Volný čas, Hudba

Životní vibrace
páteční večer 26. března v 20:00 hod.
Relaxační a meditační večer s křišťálovými mísami

  

Křišťálové mísy jsou ideální pro čištění, otevírání a harmonizaci čaker a aury těla a jsou používány k alternativní formě léčení často v kombinaci s dalšími prostředky. Tyto mísy vytváří vibrační zvukové pole, které rezonuje s jednotlivými čakrami. Jejich zvuk je velmi čistý s velkou rezonancí a má velmi dlouhý dozvuk. Vibrační energie směřuje do části těla, tam kde je to zapotřebí a vytváří tu rovnováhu, čistí a léčí.

 

Vibrace je nejdůležitější vlastnost křišťálových mís. Jejich zvuk je možné nejenom slyšet, ale i cítit pomocí celého těla. Prostřednictvím křišťálově čistých tónů dochází ke změně aktivity mozkových vln a dá se tak cestovat do změněného stavu vědomí. To může přinést pozitivní posun ve vědomí a posléze se odrazit i na fyzickém těle.

 

„Život je vibrace a vibrace je život. Pokud se vyladíme na vibrace života, dostaneme se ke své přirozenosti. Uvolní se tak bloky a rezistence a objevíme sílu bytí."

 

Vibrace mohou pomoci harmonizovat i léčit. Žijeme ve světě zvuků. Všechno vydává zvuky, všechno vibruje. Některé zvuky jsou příjemné, jiné jsou nepříjemné, další hrubé nebo jemné. V mnohých případech nejsme tyto zvuky a vibrace schopni slyšet. Je ale možné je vnímat jinými smysly nebo celým tělem.

 

 

Jan a Hana Marešovi

 

Jejich společnou vášní jsou tibetské i křišťálové mísy, gongy a všechno co vydává zvuk. Společný zájem je také pojí při práci s energií v krajině, zkoumání tajemných míst, psychotronika - jeden z důvodů jejich dlouholetého pobytu v Irsku odkud se právě vrátili

 

Jejich společná práce směřuje k harmonizaci mužského a ženského principu v lidském těle, základu vnitřní vyrovnanosti. Tak otvírají cestu k nalezení lásky k sobě samému i ostatním lidem. Poskytují podporu lidem na jejich životní cestě, a někdy neváhají jít kousek cesty s nimi.

 

Vstupné 200 Kč nebo permanentka.

 

DRUNA - NÁHORNÍ PLANINA, Karlovo náměstí 24, Praha 1
www.druna.cz

 

 

Kontakty

www.druna.cz

Termíny