Vánoční bleší trh speciál

Volný čas

Pořadatelé pravidelných bleších trhů na náměstí Míru se rozhodli uspořádat vánoční speciál tentokrát pod střechou. Na náměstí Míru se totiž již od listopadu koná vánoční trh. Po sérii úspěšných bleších trhů na náměstí Míru se bude nyní Vánoční speciál konat v bývalé hale ČKD zvaná Šípkárna v Karlíně na Pernerově ulici 19. a 20. prosince, což je celý poslední víkend před Štědrým dnem.

Bleší trh se v této hale v Karlíně ještě nekonal. Pořadatelé jsou ale přesvědčeni, že si návštěvníci cestu do Karlína najdou. Bývalé haly ČKD v Karlíně jsou známé především kvůli akcím, které se zde konají, jako Pražské Biennale nebo Free Fashion Weekend a další výstavy a přehlídky. Společnost, které hala patří má ve svých řadách velké nadšence bleších trhů, kteří tento záměr podpořili.

Složení nabízených věcí na trhu bude podobné jako na náměstí Míru, ale i pro pořadatele je to vždy velké překvapení, co budou prodejci nabízet. Určitě budou v nabídce starožitnosti, které se pod vánoční stromeček hodí a po Vánocích se prý v připadě nezájmu dají i lépe znovu prodat. Dále dětské oblečení, veteš, hračky, knihy, CD nebo gramodesky a jelikož se v Karlíně jedná o soukromý pozemek, budou pořadatelé akceptovat i nějaké to překvapení. Jen nové věci budou návštěvníci hledat nadarmo, stejně jako na náměstí Míru i zde se kromě vlastních výrobků nebudou nové věci prodávat. A nejen proto, že jsou Vánoce se pořadatelé rozhodli dát více prostoru charitativním organizacím.

Termíny