Vánoční koncert

Hudba

Vsobotu 12.12.2009 se od 20.00 hodin uskuteční velmi živý Vánoční koncert vprachatickém hotelu Park. Hudební prožitky ve velkém sálu obstará hned 5 výjimečných kapel a jeden speciální host, druhé pódium bude patřit neméně extravagantní elektronice.

 

Vánoční koncert vPrachaticích je především netradiční vánoční setkání jihočeských kapel, jejichž hlavní dominantou a společným pojítkem je kvalitní živelná rocková a punková muzika. Prachatice opět uslyší to nejlepší, co nabízí nadějná jihočeská scéna a speciální trhák zPrahy - oblíbené ďábelské seskupení HENTAI CORPORATION - zboří celý hotel. No není to skvělé?

 

HENTAI CORPORATION

 

Stylově originální a explosivní trash rock'n'rollová formace zPrahy. Přestože vznikla teprve vroce 2005, má na svém kontě již několik významných úspěchů, které by jim mohli jiní závidět. Jmenujme například supporty kapelám Kryštof, UDG, Divokej Bill, legendárním The Switch na festivalech České hrady, Mezi Ploty, Mighty Sounds, BZ FEST, Fest bez hviezd, vítězství vsoutěžích Stream Awards 2008, Naděje BEAT radio 2007 a další. Letos byli vybrání serverem Bandzone.cz na koncert do pražského paláce Akropolis mezi šestici nejzajímavějších kapel serveru (z téměř 20 000 registrovaných kapel), kde sklidili ohromný úspěch. Jejich pekelný hudební mix Vás zaručeně osloví. Připravte se na nečekané, jelikož máme co do činění sjednou z nejlepších kapel voboru.

 

Info o kapele: http://bandzone.cz/hentaicorp

 

KICK 69

 

Kvalitní pop punk, neo punk a nebo neo pop. Říkejte si tomu jak chcete, ale tihle kluci zČeských Budějovic se dostali až do Vídně, kde momentálně postoupili vsoutěži kapel až do závěrečného prosincového semifinále. Repertoár kapely tvoří české i anglické songy a o tom jak kvalitní je jejich tvorba svědčí i to, že se jeden zjejich singlů nedávno objevil na komplilačním CD vUSA.

 

Info o kapele: http://www.kick69.cz

WAYFU(C)K

 

Kapela funguje od roku 2007 a ačkoli je Wayfu(c)k teprve „začínající skupina", o to může být zajímavější další vývoj této formace. Nové styly a trendy, velmi profesionální zvuk a rocková tvorba, ve které je slyšet znatelné ovlivnění skupinami Red Hot Chilli Peppers nebo Nirvana, vrhají tuto českobudějovickou hvězdu stále výše.

 

Info o kapele: http://bandzone.cz/wayfuck

BLACK VELVET SUICIDE ex THE PILOTS

 

Crossover rock aneb kotel napříč rockem. Českobudějovická skupina BLACK VELVET SUICIDE, míchající vlivy hardrocku, rapu a dalších stylů, vznikla v létě 2009 na troskách kapely The Pilots, která ukončila koncem června svoji činnost. Přeživší členové se rozhodli pokračovat dále a přibrali za mikrofon nového frontmana. Po několika měsíční pauze se skupina na začátku října 2009 vrací zpět s novým repertoárem, sještě bouřlivější energií a začíná znovu hojně koncertovat.

 

Info o kapele: http://bandzone.cz/thepilots

 

THE LET'S GO!

 

Punk rockové zemětřesení jak jinak než zjižních Čech. Hudba kapely je ovlivněna skupinami jako Ramones, Sex Pistols, Vzor 60, Zóna A, SPS, nebo Malomocnost Prázdnoty. Kapela odehrála první koncert v květnu 2009 a od té doby pravidelně koncertuje po okolních akcích. Přijďte si poslechnout nadějné nováčky a dostat se snimi do toho správného punkového varu.

 

Info o kapele: http://bandzone.cz/theletsgo

 

 

Hotel Park, ve kterém se uskuteční Vánoční koncert, je situován vklidné zóně na okrajové části města Prachatice, která rozhodně klidná onen sobotní večer nebude. V hlavním velkém koncertním sále se představí výše uvedené kapely, tím ovšem náš program zdaleka nekončí. Druhý sál nabídne alternativu vpodobě elektroniky - techno punk, kde vystoupí hned čtyři djs Rostock, Tzésar, Ozzy a Male. Program druhého sálu začíná kolem 22 hodiny a pokračuje i jako afterparty po koncertech. Na koncertu nebude chybět dostatek piva a běžného alkoholu, který máte rádi, specialitou bude tetovací salón, ve kterém se můžete zkrášlit přímo na místě a prodejní stánek sCD nosiči vystupujících kapel. Více info o akci naleznete na webových stránkách www.vanocnikoncert.unas.cz

 

 

12.12.2009 Vánoční koncert Prachatice

Start: 20:00, vstup 150 Kč

Rock, punk, crossover, trash rock'n'roll

Kapely: Hentai Corporation, Kick 69, Black Velvet Suicide, Wayfu(c)k, The Let's Go! a host

Djs: Rostock, Tzésar, Ozzy, Male

Web: www.vanocnikoncert.unas.cz





Účinkují

Kapely: Hentai Corporation, Kick 69, Wayfu(c)k, The Pilots, The Let's Go!

Djs: Rostock, Tzesar, Ozzy, Male





Termíny