Tomáš Matonoha - Všichni moji hrdinové – open

Divadlo

Na závěr roku přichází pražské kulturní a konferenční centrum InGarden s trochu netradičním programem.

Tentokrát se totiž nebude jednat o koncertní večer, ale o večer spíše divadelní. Prostor totiž dostane tzv. stand-up-comedy, kde se bavič na malém pódiu postaví před publikum a během několika minut zkouší pobavit vtipy, zpěvem či improvizovanými scénkami. Tohoto nelehkého úkolu se 3.12. od 20.00 zhostí v centru InGarden známý herec a moderátor Tomáš Matonoha, který vystoupí se svým lehce autobiografickým představením Všichni moji hrdinové - open. To vzniklo právě na základě série skečů v pořadu HBO "Na stojáka".

Během večera mohou diváci také adoptovat Panenku UNICEF. Centrum InGarden se zařadilo mezi prodejce Panenek UNICEF, jejichž zakoupením - "adopcí" člověk přispěje potřebnou sumu k očkování 1 dítěte v rozvojových zemích proti šesti smrtelným dětským chorobám (spalničky, záškrt, černý kašel, tetanus, tuberkulóza, dětská obrna).

Účinkují

Tomáš Matonoha

Herec a moderátor působil po absolvování brněnské JAMU v místním HaDivadle a Divadle v 7 a půl. V současné době jej najdeme na prknech divadel pražských. Kromě divadla se Tomáš Matonoha objevil i v řadě filmů, např. Divoké včely (r. Bohdan Sláma, 2001), Mistři (r. Marek Najbrt, 2004), Gympl (r. Tomáš Vorel st., 2007), Bestiář (r. Irena Pavlásková, 2006), Bobule (r. Tomáš Bařina, 2007) a nejnověji v komedii Tomáše Vorla Ulovit miliardáře.

Televizní diváci mohou znát Matonohu ze seriálu TV Prima Rodinná pouta, kde ztvárnil roli JUDr. Richarda Sýkory. Zahrál si i v dalších seriálech, prvotinou byla Prima sezóna (1994), dále pak ve Strážce duší (2003), Bazén (2005), To nevymyslíš (2006), Ulice (2007), Trapasy (2007) a naposledy v nováckém sitcomu Comeback (2008). Do povědomí se zapsal také jako moderátor pořadu České televize - Udělám cokoliv.

Termíny