JazzPrix

Hudba

VNových Hradech se chystají Jazzové workshopy sRudy Linkou zdarma, soutěž mladých talentů o 10.000 EUR a série koncertů.

 

Vrámci přes-hraniční spolupráce mezinárodního jazzového festivalu Bohemia JazzFest a německého festivalu Jazz an der Donau vzniká vjižních Čechách a Bavorsku jedinečný jazzový projekt.

JazzPrix (www.jazzprix.cz) nabízí jednak soutěž mladých českých a německých jazzových kapel a uskupeních o hlavní cenu 10000 EUR za 1. místo a 3000 EUR za 2. místo, do které se může přihlásit každá formace s věkovým průměrem do 25let, zároveň pak pořádá jazzový workshop „Jazzová kytara" pod vedením prezidenta Bohemia JazzFestu Rudy Linky, hudebníka vybraného časopisem DOWNBEAT v jednom z minulých ročkíků za jednoho z10 nejlepších světových kytaristů, který je pro všechny účastníky zdarma! Rudyho Linku a přihlášené přijede zNew Yorku doprovodit na kontrabas Dan Fabricatore.

Doprovodným programem JazzPrix je série jazzových koncertů, který načne dne 10.11.2009 Victor Bailey a Dean Brown, 27.11.2009 pak Ondřej Havelka sMELODYMAKERS zahrají Rhapsody in Blue od George Gershwina.

 

 

Více informací na www.jazzprix.cz

 

Přihlášky na workshop zasílejte prosím na adresu

Bohemia JazzFest, o. p. s

Krukám Barbory Šiftové

Okružní 2615

370 01 České Budějovice

tel. 736763280

nebo na emailovou adresu sdruzenipovltavi@seznam.cz

 

Účinkují

Rudy Linka, Dan Fabricatore

Victor Bailey & Dean Brown

Ondřej Havelka a MELODYMAKERS

Kontakty

www.jazzprix

Termíny