3. narozeniny Nikolajka students night

Volný čas, Hudba

kalba - poker - masáže - 3. narozeniny Nikolajka students night

 To vše a mnohem více zažijete, pokud vúterý 27.10. 2009 vyrazíte směr Radost FX. Nikolajka má za sebou tři úspěšné roky působení na klubové a festivalové scéně a to je zapotřebí řádně oslavit. Aby bylo mecheche opravdu bujaré a vy jste se neměli čas nudit, připravili jsme pro vás celou řadu zpestření.

Poker je momentálně opravdu in a i vy ho budete moci s minimálními náklady vparádní party atmosféře vyzkoušet? Spolu sShowdown poker clubem Vinohrady jsme pro vás připravili sérii Texas hold'em sit'n'go miniturnajů o peníze a věcné ceny. Hned od začátku party tj. od 21:00 bude vklubu připraven pokerový stůl pro deset lidí sprofi dealerem u kterého budete moci předvést nebo otestovat svoje pokerové umění.

 Čertovy obrázky ne-e, radši rozvlnit tělo. Není problém. Kromě místa narozeninových oslav se Radost toho večera stane i meeting pointem všech vyznavačů tanečního a fashion stylu Tecktonik. Takže ať už stecktonikem začínáte nebo to drtíte jako klůcka vMarseille, neváhejte sepřijít předvést, proběhnou jak krátké exhibiční show tak nenucený taneční TCK jamming, případným battlům bránit rozhodně nebudeme.

 Pokud vás tanec unavil nebo už jste přišli hotový zpráce, nezoufejte, bude masáž. Spolu se studiem THAISUN jsme pro vás připravili možnost zdarma vyzkoušet reflexní masáže lýtek a chodidel a thajské masáže obličeje, hlavy a šíje. Takže se nežinýrujte svěřit do kouzelných rukou thajských dívek a dobijte ztracenou energii.

 A stále to ještě není všechno. Soulrider.cz je spešl cestovka pro všechny surfaře, wejkaře a snowboardisty a vRadosti se pod jejich taktovkou uskuteční Indoboard show a soutěž o nejrůznější ceny typu oblečení a slevy na zájezdy. Takže moc neotálejte a zkuste si nerozbít hubu na tomto trenažeru všech prknových sportů, něco vyhrajete.

 V neposladní řadě se bude také soutěžit o cestovní certifikát od Studentagency na cestu pro dva po Evropě, volňásky do Village a další ceny.

 A kdo že to zaplaví vaše uši? Nemůže chybět rezidentní duo Cortezz + Hozzy dále bratrský tandem Lizard a Mark Twin, dj diva Katie + mistr Subgate a special guest Dj Kifli with live sax support. Takže se můžete bez nadsázky těšit na takřka kompletní výčet rovno-beatových stylů - house, filter pumping, tech-house, progressive, electro, minimal i techno. Hurá!

 To vše si nenechte ujít vúterý 27.10. od 21:00 - žádný strach ve středu je volno. Pokud přijdete do 23:00 máte vstup grátis, posléze si připravte 50,- Kč. Co se drinků týče, čekají vás pro Radost také trošku upravené ceny - víno 35,- gin tonic 70,- vodka džus 75,- a specielní ochutnávka Rani drinku - džusu skousky ovoce až zexotické Dubaje.

Účinkují

Nemůže chybět rezidentní duo Cortezz + Hozzy dále bratrský tandem Lizard a Mark Twin, dj diva Katie + mistr Subgate a special guest Dj Kifli with live sax

Termíny