DUHOVÁ AFRIKA, AMERIKA INKOGNITA a TAJEMSTVÍ POUŠTĚ - Motani diashow

Výstava, Volný čas

DUHOVÁ AFRIKA
Od Sloní řeky za bílým žralokem

Ve své nejnovější diashow se Kateřina a Miloš MOTANI s vámi podělí o své bohaté zážitky a poznatky z cesty napříč JIŽNÍ AFRIKOU, která jim učarovala svou neuvěřitelnou různorodostí, barevností a svými přírodními krásami. Uprostřed buše plné AFRICKÝCH ZVÍŘAT objevují také plno neznámých rostlin. K nezapomenutelným patří i nesčetná setkání s místními obyvateli. Ze SAFARI míří přes Blyde River Canyon do Dračích hor a pak k málo dostupnému DIVOKÉMU POBŘEŽÍ.
Boulders Beach s roztomilými TUČŇÁKY nemá daleko od RÁJE. Z Kapského města se s nimi vydáte do rozeklaných Cedrových hor, podél západního pobřeží do pustého Richtersveld, k vodopádům Augrabies - až do pouště KALAHARI. Čeká vás dokonce vzrušující plavba za BÍLÝMI ŽRALOKY. Motani na začátku své cesty ještě netuší, že se každý den pro ně stane malým (někdy i větším) DOBRODRUŽSTVÍM.
V DUHOVÉ AFRICE žije duhový národ, vyvěšuje se duhová státní vlajka, u duhového vodopádu pobíhají duhové ještěrky, diamanty mají duhový lesk a letní bouřkovou oblohu zdobí - co jiného než DUHA.

AMERIKA INKOGNITA
Las Vegas, zlato a Manitu

Kateřina a Miloš MOTANI vám v této diashow přiblíží přírodní krásy amerického Divokého západu, které neberou konce. Nádherné fotografie podkreslené emotivní hudbou a slovem vás povedou napříč kalifornským a oregonským pobřežím až do deštného pralesa Olympic. Spatříte četné vodopády, zajímavá jezera a nádherné Yellowstone. Uvidíte opuštěné zlatokopecké město a pulsující Las Vegas. V zemi velkého Manitu na vás čekají ale i další neznámé oblasti, které v žádné mapě nenajdete.

TAJEMSTVÍ POUŠTĚ
netušené krásy amerického jihozápadu

Úchvatné fotografie podkreslené emotivní hudbou a působivým komentářem vás zavedou do známých i odlehlých částí Kalifornie, Nového Mexika, Arizony und Utahu, ze kterých poznáte, jak rychle dovede poušť vyvolat závislost, které se mnozí nezbaví po celý svůj život...

Termíny