JAGUWAR [De] ~ MUMRUNNER [Fin] ~ CORE BELIEF > 13.10. @ Anděl

Hudba

Místní Borci uvádějí>

Po kooperaci na Pilsen Busking Festu se opět pomalinku probíráme k životu a jelikož má jít o budíček, tak bude pořádně nahlas! Ze země tisíců jezer k nám přibruslí Finští Mumrunner a cestou naberou Jaguwar z Drážďan a o hlučně popový večírek máme postaráno.

JAGUWAR [De]
shoegaze / noise pop
https://jaguwar.bandcamp.com/album/i-ep

Dali se dohromady v roce 2012 díky lásce k shoegazu a všeobecně hlučným a zároveň melodickým věcem. Oproti Finům Mumrunner sázejí více na kytarové stěny a zastřenější vokál basačky Oyemi. Vlivy My Bloody Valentine, Ride i dalších ikon shoegazu určitě nezapřou, ale žádný kopírky! Podobně jako našivaši Manon Meurt přidávají velkej kus ze sebe a vy se nebojte přijít trošku si nahlas zasnít!

https://www.youtube.com/watch?v=CgmpAOTWL6I
https://www.youtube.com/watch?v=LqVLgNuZu_w

MUMRUNNER [Fin]
shoegaze / alternative / punk
https://mumrunner.bandcamp.com/

Sami tomu nevěříme, ale Mumrunner budou první kapelou z Finska, kterou Plzni ukážeme. Jo a pocházejí z Tampere, což může stejně zajímat jen hokejový fandy, takže k hudbě. Ta je hodně, hodně nahlas, ale nikdy nezapomíná na svojí dynamiku a v některých chvilkách si je musí dát ještě víc nahlas i fanoušci Death Cab for Cutie, protože vlivy alternativního rocku a popu poznají i Ti méně bystřejší. 

https://www.youtube.com/watch?v=5rOCkVRIA_k
https://www.youtube.com/watch?v=V5diuyJFF_Y

CORE BELIEF 
psychedelic rock
http://bandzone.cz/corebelief

Tři slečny? Tři indiánské duše a jejich psychedelický rock. Káťa z Manon Meurt za bicíma doplněná o dvě kámošky z Rakovníka. Jedna vyměnila tomahawk (ne tu kapelu) za basu a druhá luk za kytaru a dohromady tvoří kompaktní celek jak vizuálně tak svojí už v počátcích jasně čitelnou souhrou. Na bendzonu maj jednu písničku, na youtube jedno lajfko z obejváku, ale věřím tomu, že minimálně ty jeden jim na místě podlehneš…


Kdy: 13.10.2015
Kde: Anděl Music Bar
Start: 20:00
Vstupné: 130,- a více

Pořádají Místní Borci a Conexis z.s. za podpory Plzeň 2015, města Plzně a Ministerstva kultury České republiky

Účinkují

JAGUWAR [De] ~ MUMRUNNER [Fin] ~ CORE BELIEF 

Termíny