Monkey´s Gym slaví narozeniny zábavnou sportovní olympiádou

Volný čas, Sport, Pro děti

Monkey´s Gym slaví narozeniny zábavnou sportovní olympiádou

 

Speciální cvičení pro děti Monkey´s Gym slaví tři roky, kdy pomáhá nejmenším správně se vyvíjet podle unikátní metody psychomotorického vývoje. Oslavy, které vypuknou v neděli 11. října ve 14:00 hodin na obou pobočkách v Praze, budou skutečně velké: po celé odpoledne se bude samozřejmě cvičit, na děti čeká zábavná sportovní olympiáda a bohatý doprovodný program ocení i rodiče!

 

„Zájemci mohou v tento den zdarma vyzkoušet zkrácené otevřené hodiny pod dohledem zkušených instruktorů v našich speciálních tělocvičnách vyrobených na míru dětem na obou pobočkách v Harfě i Baby Clubu Juklík ve Stodůlkách. Kromě toho však bude po celé odpoledne probíhat dětská mini-olympiáda, s dětmi si vyrobíme zajímavé sportovní náčiní, naučíme je s ním cvičit a to si pak odnesou domů, spolu s malým diplomem opičky Loly, která je maskotem našeho cvičení. K oslavám patří i něco sladkého, každý sportovec si určitě odnese i sladkou odměnu,“ láká na akci Kristýna Přibylová z Monkey´s Gym.

Pro rodiče bude možná tím největším lákadlem přítomnost odborníka na zdravé obouvání ze společnosti Bota-bota, který jim v krátké přednášce vysvětlí, jaké podmínky by měla dětská obuv splňovat, aby u nich v budoucnu nezpůsobila zdravotní problémy. Pomocí unikátního měřiče dětské nohy mohou stanovit, jaký typ boty je pro dané dítko vhodný a odborník předvede užitečné cviky vedoucí k prevenci plochých nohou. V pobočce Monkey´s Gym na Harfě bude pro individuální konzultace k dispozici navíc také zkušená dětská fyzioterapeutka Eva Mackanič, která se ve své přednášce zaměří na správný vývoj dětí i případné neduhy. Ve své praxi se zabývá psychomotorickým vývojem dětí od narození do šesti let, klasickou fyzioterapií, léčbou ženské funkční sterility a poruch pánevního dna metodou Ludmily Mojžíšové. Rodiče se na ni budou moct obrátit s konkrétními dotazy a vše v klidu probrat. Rezervace na akci není nutná, můžete přijít kdykoli během odpoledne až do 18:00 a do programu se zapojit. Více informací najdete na www.monkeysgym.cz .

Termíny