pivní festival BEERHOUSE BOROVINA 2015

Výstava, Volný čas, Turistika

Na dva dny se budova v bývalé borovinské fabrice (známá jako Experiment) promění v pivnici o rozloze 4.800 metrů čtverečních, a nabídne to nejlepší z pivní i gastronomické oblasti.

Ve třech patrech budovy bude možné navštívit třicítku pivovarů. Různorodý doprovodný program, v každém patře jiný, určitě uspokojí každého z návštěvníků. Vystoupí například NEBE, UDG, LAS VEGAS, ARGEMA a další. Ve spodním podlaží v rámci stage Znojemka club 2000 se o hubební produkci postarají DJ Andy, Smith, DJ Ivo Hilszek, DJ Bastien a DJ Rita. Na venkovním prostranství před budovou vybudujeme Country stage s velkokapacitním pivním stanem. Dále přijměte pozvání od Rulandy do vinného stanu, kde kromě burčáku můžete ochutnat vína z 6 různých vinařství. Návštěvníci si navíc mohou zakoupit tématické suvenýry s logem akce v podobě krýglů, triček, otvíráků apod.

 

Účinkují

Vytoupí skupiny: Noise, Argema, AppendX, Bagr, Matador, Reweer, Gold of SHANIA TWAIN, Turbo. Like it, RB embolly, Vjetef, Reflexy, Lucifer, Proměny, QUENNIE, PLUS, Mr. Rain, Red hot chilli peppers revival, Street 69, Las Vegas, Vzhůru a níž, Vigo, Nebe, Filtr a Morčata na útěku.

Termíny