ELECTRO SWING NIGHT - VOLUME 3 - JÍZDÁRNA BOSKOVICE - DJ FREDD FLOCK A HOSTÉ

Volný čas, Hudba

SmileVážení hosté, tanečnice a tanečníci,Smile

již uběhlo pár týdnů od nejstylovější letní noci na Jízdárně a my se opět hlásíme do služby, abychom Vás naladili na vlnu těch nejtanečnějších vypalovaček electro-swingové scény. Jak je u každé naší tančírny zvykem i tentokrát nás čekají speciální hosté, kvantum parádní hudby a skvělá atmosféra. Pevně věříme, že zase bude na co vzpomínat a Vaše překrásné outfity a taneční čísla budou opět lemovat internetová alba. A teď už nám dovolte představit ty, kteří se zaslouží o zábavu na prvním říjnovém electro-swingu v Boskovicích…Kde to žije, tam je electro-swing! // Těšte se, přátelé!

Účinkují

DJ JAMES WING
Špička klubové scény a rezident věhlasných pražských klubů Storm a Cross Club. Za svoji kariéru vystoupil s celou řadou evropských velikánů, jakými jsou například čeští Universal Swing Brothers, britští Chinese Man, italský producent DJ Farappo či německé hvězdy jako Alice Francis, Tape Five nebo Les Chats de Nuits. Kromě promotérské a bookingové činnosti je i správcem žánrové portálu Prague Electro Swing. Připravte se na pestrý set kořeněný poctivou dávkou electro-swingu a drum ‘n’ bass. Buďte včas na parketu, neboť některé tracky tohoto elegána u jiného DJ neuslyšíte!
www.facebook.com/blf.fb

DJ FREDD FLOCK
Zakladatel electro-swingové scény v okrese a DJ/promotér jedné z největších electro-swing parties na Jižní Moravě. Svými sety se zařadil mezi přispěvovatele do rakouského rádia a od té doby je vyhledávaným selektorem českých klubů a kaváren. Kromě hostování na pražských věhlasných tančírnách Nové scény Národního divadla a Lodi Tajemství je electro-swingovým rezidentem klubu Jízdárna. Kromě toho každým rokem vystupuje na velkolepém festivalu elektronické hudby Beats4Love a je vlastníkem první facebookové stránky věnované electro-jazzu Nu Jazz CZ. Jeho podzimní set budou opět brázdit chytlavé tracky, které rychle vyprázdní všechna místa na sezení.
www.facebook.com/freddflock

DJ John T.
Známý též jako DJ Pears, John T. se pohybuje jako zkušený DJ bezmála 14 let na klubové scéně. Vystoupil na věhlasných techno/house akcích Summer of Love a Mácháč. Je hostem v rádiu Life, promotérem a rezidentem klubu Wings Svitavy. Kromě toho svými gramofony brázdí parties na Slovensku, v Německu a Itálii. Na minulé open-air akci se důstojně zařadil mezi electro-swingovou partu a věříme, že i tentokrát nás nzeklame a opět zaplní parket k prasknutí! Sety k poslechu na:www.mixcloud.com/DjPear

Termíny