Mezinárodní floristická soutěž Brněnská růže ve vile Stiassni

Volný čas


!!! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!

Vzhledem ke špatnému vývoji epidemiologické situace je konání floristické soutěže v litopadu letošního roku zrušeno. O náhradním termínu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení.

 

Vila Stiassni, Slávek Rabušic, společnost Vonekl s.r.o. a střední zahradnická škola Rajhrad vás zvou na 25. ročník mezinárodní floristické soutěže Brněnská růže 2021.

Brněská růže, která se během uplynulých více než 20 let stala z hlediska soutěžících nejnavštěvovanější floristickou soutěží v České republice, doputovala po nádherných a historicky zajímavých objektech města Brna do dalšího cíle. Po několika posledních ročnících uskutečněných v konventu Milosrdných bratří, našla zázemí ve vile Stiassni.

Pro náš noblesní a zachovaný interiér byla přizpůsobena rovněž soutěžní témata:

  • Květiny ve váze
  • Přízdoba židle živými květinami
  • Obraz ze sušených a umělých rostlin

Praktické informace k otevírací době:

 
  • Pátek 12.11. - pro veřejnost zavřeno, probíhá samotná soutěž a večer slavnostní vernisáž spojená s vyhlášením vítězů. V rámci doprovodného programu vystoupí Divadlo historie v pohybu Exulis.

 

  • Sobota 13.11. - výstava všech soutěžních prací ve vile od 10 do 17 hodin.

 

  • Neděle 14.11 . - výstava všech soutěžních prací ve vile od 10 do 17 hodin.

 

Po celý víkend bude vila Stiassni přístupná pouze individuálně, bez doprovodu a výkladu průvodce. Není tedy zapotřebí předchozí rezervace.     Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu během této mimořádné akce.
Termíny