Den válečných veteránů na zámku Stekník

Volný čas


V den výročí konce první světové války zveme ve spolupráci s Vojenskými lázeňskými a rekreačními zařízeními válečné veterány a jejich rodiny na prohlídky našeho rokokového zámku na Stekníku.

Připraveny jsou speciální prohlídky interiérů zámku Stekník s ukázkou obrazů bitevních scén z 18. století, kterých se účastnil stavitel zámku Jan František hrabě z Klaudensteina.

V tento den bude přístupný I. prohlídkový okruh: soukromé a reprezentační prostory posledních majitelů zámku a II. prohlídkový okruh: zámecké zahrady.

Váleční veteráni, kteří se prokáží příslušným průkazem (viz galerie), dostanou při zakoupení vstupenky na hlavní prohlídkový okruh další vstupenku zdarma, kterou mohou využít jejich rodinní příslušníci. Je-li kapacita okruhu zakoupením placené vstupenky již vyprodána, bude vstupenka se slevou 100% vystavena na stejnou prohlídku, stejný den, ale v jiném čase po dohodě s veteránem.

Prosíme zájemce o tyto mimořádné prohlídky, aby si udělali rezervaci e-mailem: steknik@npu.cz nebo telefonicky: 778 882 956.

Termíny