Veselení na Mlejně

Hudba, metal, folk, power, punk, world music, šanson
Zveme Vás po úspěšném 0. ročníku na 1. ročník hudebně - kulturního festivalu "Veselení na Mlejně" v sobotu 9.10.2021 od 13 hodin. Je zajištěn bohatý program pro dospělé i děti. S dětmi doražte určitě již před 13.30, abyste stihli pohádku.
Dejte našim stránkám https://fb.me/MlynuKrizkuBohumilec to se mi líbí a dejte sledovat, aby Vám žádná naše akce nebo informace neutekla.
S přípravou festivalu je samozřejmě hromada práce, stejně tak s jeho zajištěním, proto budeme rádi, když se nám přihlásí nějací dobrovolníci (příprava a vyrobení pódia, přípravné práce, prodej občerstvení, točení piva, zajištění parkování a další práce před, během a po festivalu). Cílem je, abychom si všichni užili zábavu a nějakým způsobem se při obsluze na festivalu prostřídali.
Zájemci se hlaste na messenger @MichalaKrizkova nebo mně. Děkujeme a držte nám palce, hlavně, aby se vydařilo počasí. Část festivalu bude probíhat venku a část ve stodole a velkém vojenském stanu, kde se můžeme ohřát a po ukončení festivalu přespat - zejména dobrovolníci).
Těšíme se na Vás.
Termíny