Monkey’s Gym zvou na cvičení zdarma!

Volný čas, Sport, Pro děti

Začínají zápisy do kurzů cvičení pro děti a není nad to si takový kurz předem vyzkoušet. Pokud hledáte kvalitní, zábavné a ověřené cvičení pro děti od 6 měsíců do 7 let, vydejte se do moderních profesionálních tělocvičen Monkey´s Gym, kde si můžete v září vyzkoušet ukázkové hodiny zdarma!

Moderní dětské tělocvičny Monkey’s Gym nabízejí kurzy cvičení pro děti už od 6 měsíců a najdete je na třech místech v Praze. Profesionálně vybavené a bezpečné prostory jsou určené pouze dětem, pro které jsou tu připravené vhodné cvičební pomůcky a gymnastické nářadí. Cvičí se tady podle jedinečného konceptu pohybové všestrannosti pro nejmenší s cílem poskytnout dětem komplexní pohybovou průpravu a budovat v nich lásku k pohybu.

Lektoři vedou hodiny podle předem stanovené odborné metodiky, která je sestavena tak, aby u dětí prohlubovala správné pohybové návyky a přinášela jim radost. Samozřejmostí jsou malé skupinky, individuální přístup, bezproblémové omluvy a náhrady, baby-friendly prostředí a radost z každého dětského pokroku. V předsálí můžete navíc posedět u dobré kávy a pozorovat své ratolesti při cvičení. Před nebo po lekci si zde děti užijí hrací koutek, k dispozici jsou jídelní židličky, lehátko, přebalovací pult i vše potřebné k pohodlnému nakrmení.

Monkey´s Gym od září startují už 10. rok úspěšných kurzů cvičení, jimiž ročně projde víc než 2 000 malých sportovců! Lekce organizují pro všechny věkové kategorie od 0,5 roku do 7 let a díky velké kapacitě mají pro nové cvičence vždy místo (nejoblíbenější časy a kategorie se ale rychle plní). Přijďte si proto co nejdříve vyzkoušet zdarma cvičení ve zkušební hodině!

 

Termín: od 1. 9. 2021

Místo:

Monkey´s Gym Harfa (Galerie Harfa, Českomoravská 2420/15, Praha 9)

Monkey´s Gym Šestka (OC Šestka, Fajtlova 1090/1, Praha 6)

Monkey´s Gym Baby Club Juklík (U Jezera 2031/34, Praha 5 –Stodůlky)

Termíny