Apocalyptic Form of Death festival 2022

Hudba, black, progressive, death, metal, melodic, rock, metalcore
Metalový festival APOCALYPTIC FORM OF DEATH je zpět. Po čtyřleté pauze jsme se rozhodli přivést tento jihočeský festival zpět k životu. www.afod.wz.cz
www.facebook.com/afodfest
www.facebook.com/groups/238789492614

Letos jsme se rozhodli pro trochu odlišný, byť v zahraničí zcela běžný, formát festivalu. AFOD 2021 se tentokrát bude konat v areálu Kulturního domu v Trhových Svinech. Jednotlivé koncerty kapel se budou odehrávat v novém, moderním, prostorném a především klimatizovaném sále, což kapely i fanoušci ocení v případě horkého, tak i popř. deštivého, počasí. Sál disponuje skvělou akustikou a prostorným pódiem s velkým světelným parkem. Samozřejmostí jsou dámská či pánská WC.

I zázemí pro kapely je v tomto případě velmi nadstandardní. V zázemí jsou k dispozici 4 prostorné šatny včetně toalet a sprch. Jedná o nový moderní koncertní sál, který splňuje ty nejpřísnější kritéria pro kvalitní průběh celé akce.

Co se týče občerstvení, tak tam už bude vše probíhat stejně jako u klasického Open-Air Festivalu. Přímo vedle sálu bude pro Vás připraven klasický velký pivní stan s lavicemi, kde si budete moci dopřát festivalovou klasiku jako pivko, ohnivou vodu, limonády, kávu, klobásku atd. Přímo vedle areálu KD se nachází malý, stromy zarostlý, park, který budete moci využít jako odpočinkovou zónu.

Co se týče místa pro stany, tak zde ještě probíhají drobná jednání s Městem. Nicméně to vypadá, že místo pro stany bude vyčleněné na tréninkovém fotbalovém hřišti v docházkové vzdálenosti cca 5 min. volnou chůzí. O těchto detailech Vás budeme v průběhu následujících měsíců pochopitelně informovat.

Toť v krátkosti zatím vše. Závěrem bychom Vám chtěli představit nové logo AFOD festivalu, které má na svědomí Daniela „Dahlien“ Neumanová. Děkujeme jí mockrát za spolupráci a doufáme, že se Vám bude líbit stejně jako nám.

Mějte pohodový podzim a již brzy začneme představovat první jména. Budeme se těšit na viděnou !!!

www.facebook.com/Inferno-322975231147644
www.facebook.com/Purnama-294176080610664
www.facebook.com/FallcieOfficial
www.facebook.com/NocturnalPestilence
www.facebook.com/innerspheremetal
www.facebook.com/wararmada
www.facebook.com/diligenceband
www.facebook.com/AprilWeeps
www.facebook.com/dysangelium.cz
www.facebook.com/commandermetalmunich
www.facebook.com/groovefront
www.facebook.com/Bohemyst
Termíny