Klára Janečková představí ve Zlatém jablku novou knihu

Volný čas

Ve středu 14. května od 16:00 do 18:00 hodin představí ve Zlíně svoji, v pořadí již devátou knihu s názvem Deník Gréty Kaiserové, spisovatelka a psycholožka Klára Janečková. Autogramiádě bude předcházet slavnostní křest knihy. Akce proběhne v knihkupectví Neoluxor Books v obchodím a zábavním centru Zlaté jablko ve Zlíně.

Role kmotra se zhostí hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák a jako host se autogramiády zúčastní i zlínský hokejový brankář Libor Kašík. Návštěvníci knihkupectví budou mít po celý den na všechny knihy Kláry Janečkové s 15% slevou.

Nový román z nakladatelství Ikar pojednává o životě dvojčat Agátě a Grétě, které postihne tragická autohavárie. Matka sester přijde o život. Agáta zůstane tělesně postižená a to oběma dívkám změní život. Gréta se s matčinou smrtí nedokáže smířit a ze své rodné Vídně utíká do Čech za matčinou sestrou, kde jak doufá, najde nový domov...

„Kniha je inspirována skutečností, protože příběh Gréty se z části na skutečnosti zakládá,“ vysvětluje Klára Janečková.

Klára JANEČKOVÁ

se narodila ve Valašském Meziříčí. V současné době pracuje jako školní psycholog pro děti, rodiče a pedagogy a profesionálnímu psaní se věnuje od roku 2002. O rok později se stala členkou Syndikátu novinářů ČR. Pravidelně publikuje v tisku, jak odborné články z oblasti psychologie, tak i povídky či reportáže. Vyučuje tvůrčí psaní a v rámci projektu Česko čte dětem, jezdí číst nemocným dětem do nemocnice. Na svém kontě už má 12 vydaných románů.

Účinkují

Klára Janečková

Stanislav Mišák

Libor Kašík

Termíny