Dostihy chrtů Biz Karts Cup

Volný čas, Sport, Pro děti

Akce vhodná pro skupiny přátel, sportovce, rodiny s dětmi, i jednotlivce

Dne 17.05.2014 (sobota) od 12.00 hod. v Greyhound Park Motol akce: Biz Karts Cup 

Skvělý tip na skvělý oběd nebo večeři za nepřemrštěné ceny, jako bonus dostihy chrtů, tipování na chrty,  i možnost zajezdit si na šlapadlech. Uvidíte  dostihy chrtů greyhoundů na dostihové dráze, která nemá v kontinentální Evropě obdoby. Za podobným zážitkem byste museli až do Irska či Anglie. Uvidí´te v akci nejrychlejší psy planety - přímé potomky dostihov&´ch legend profesionálního dostihového sportu, například Austrálie nebo Irska, můžete se s nimi pomazlit, vyfotit. 

Z dostihového menu připraveného specielně pro tento dostihový den si jistě vyberete - přináší speciality vyšší cenové kategorie i ty za přijatelnou cenu, přesto jde v obou případech za zážitkovou gastronomii Four Leaf Restaurant. Restaurace je v provozu každý den, nejen o dni dostihov&´m, je vybavena dětským koutkem.

Veškeré naše terasy jsou kryté, i kdyby sprchlo - na vás pršet nebude a přesto můžete sedět venku ve skvělém prostředí, chrtům déšť nevadí. I kdyby bylo chladno - v zázemí restaurací je teplo. Po dostizích chrtů můžete využít velká šlapadla ve vyřazovacím závodu na outdoor dáze a třeba vyhrát ve finále 1.000,- Kč (první jezdec) nebo 500,- Kč (druhý jezdec).  Minimální účast 16 přihlášených závodníků velkých šlapadel, jinak se závod nekoná a budou probíhat volné jízdy. Malá šlapadla mohou jezdit také.   

Dostihy chrtů shlédnete z Vyhlídkové restaurace ve II. NP- a přesto budete v tento den výjimečně hradit konzumační lístky v nižší ceně, jakoby šlo o restaurace o patro níže. 
Zážitek je to neobyčejný - dostihy chrtů v takovém prostředí nemůžete shlédnout nikde jinde v celé kontinentální Evropě, než v Greyhound Park Motol v Praze.    

Dostihová specialita dne - chrtí školička (Azzárek jistě dostane jedničku) a snad vyjde i Puppy Racing - závod mladých - štěňátek greyhoundů. 

Vstupné:  Konzumační lístek v hodnotě 200,- Kč/osobu včetně dětí (vyjma kojenců) uplatníte v restauraci jako platidlo (útratu navíc uhradíte). V ceně tohoto Konzumačního lístku je bezplatné shlédnutí programu dostihů chrtů, bezplatná možnost tipování na chrty v "sázkové kanceláře" SRANDA-TiP, bezplatné je i půjčovné šlapadel (Small nebo Big Pedal Go-Kart)  které jindy činí dle ceníku 200,- Kč/1 osobu.  

 

Adresa:

Plzeňská 215f, Praha 5, 155 00

Termíny