Korespondence na talíři aneb Design Menu #14

Výstava

Patříte mezi milovníky dobrého jídla a kvalitního designu? Přijďte příští úterý 6. května na již čtrnácté Design Menu. Tentokrát se večeře ponese v duchu dopisování. Hosty jsou Kateřina Šachová a Filip Šach z papírnictví papelote spolu s grafickými designérkami Štěpánkou Bláhovcovou a Táňou Martincovou.

********
Kdy: úterý 6. května od 18:30
Kde: GALERIE CZECHDESIGN, Vojtěšská 3, Praha 1
Vstupné na přednášku: 200 Kč (večeře, degustace vína a veškeré nápoje zahrnuty v ceně)

!!! KAPACITA OMEZENA!!!

Nezapomeňte, že své místo/účast je potřeba si předem rezervovat, neboť se jedná o neveřejnou akci s omezenou kapacitou. Napište nám na e-mail: radka.machalicka@czechdesign.cz
a budeme Vám držet židli.

Kromě povídání o designu se můžete těšit na výborné jídlo, jež bude dokresleno ochutnávkou vína LAHOFER .

Celoroční výstavní program GALERIE CZECHDESIGN je podpořen Ministerstvem kultury, Magistrátem hlavního města Prahy a Městskou části Praha 1.
********

A co se bude tentokrát podávat?
Lahodný zeleninový vývar plný písmenek vás vrátí zpátky do dětských let, kdy jste z písmenek sestavovali vzkazy na okraj talíře. Písmenek bude dosti i na delší dopisy. Ovšem pozor, aby vám polévka nevystydla!

Takový dopis plný emocí bude servírován jako hlavní chod. Obálkou bude jemná palačinka a slovy, ze kterých se skládá obsah, nejrozmanitější slané a sladké ingredience, od masa, zeleniny a koření po ovoce, čokoládu nebo šlehačku. Jaké dopisy budete „psát“? Sladké jako med nebo ohnivé jako chilli?

Ten příjemně šimravý pocit plný zvídavosti, když otevřete dopis a nevíte, co vás čeká uvnitř… Ten zažijete znovu, když „otevřete“ sušenku s překvapením a tajným vzkazem, který si odnesete domů.


Nezmeškejte kouzelně poetickou výstavu Carta a přijďte si s námi popovídat u dobrého jídla!
Těšíme se na vás!


Produktový partner: IKEA, LAHOFER
Design Menu je neformální večeře s designéry určená všem, kteří se zajímají o design a mají rádi dobré jídlo.

www.papelote.cz
www.blahovcova.cz
www.t-for-tana.com

Termíny