Dostihy chrtů MAY PRIX 2014 - vyřazovací závod velkých šlapadel

Volný čas, Sport, Pro děti
Akce vhodná pro skupiny přátel, rodiny s dětmi, i jednotlivce

Dne 03.05.2014 (sobota) od 12.00 hod. v Greyhound Park Motolmůžete shlédnout dostihy chrtů greyhoundů na dostihové dráze, která nemá v kontinentální Evropě obdoby.
Za podobným zážitkem byste museli až do Irska či Anglie, v určitých detailech až do Austrálie či Ameriky. Uvidíte v akci nejrychlejší psy planety - přímé potomky dostihových legend profesionálního dostihového sportu, například Austrálie nebo Irska. Otcem mnohých chrtích závodníků je australská dostihová legenda a Top plemeník celého světa - Big Daddy Cool, jeho potomci pak Big Daddy Gucci nebo např. Big Daddy Louis, Cool Dolce nebo Cool Gabbana. Ano, čtete dobře, jména našich chrtích závodníků nesou jména světových značek nejen po rodičích - uvidíte Dior, Chanel,  Kenzo, Dolce a Gabbana, Gucci, Louis a Vuitton - chrtí královničku s růžově nalakovanými drápky.  Na vítězné pořadí chrtích závodníků můžete sázet v zábavné hře Sranda-Tip a při správném tipu vyhrát láhev kvalitního vína. S chrty se můžete pomazlit, s vítězi dostihů také a pořídit si s nimi fotografii na památku. Z dostihového menu připraveného specielně pro tento dostihový den si jistě vyberete - přináší speciality vyšší cenové kategorie i ty za přijatelnou cenu, přesto jde v obou případech za zážitkovou gastronomii Four Leaf Restaurant. Restaurace je v provozu každý den, nejen o dni dostihovém. Skvělý tip na sobotní oběd s programem, za který nic nehradíte. Veškeré naše terasy jsou kryté, takže i kdyby sprchlo - můžete sedět venku ve skvělém prostředí, chrtům déšť nevadí. Po dostizích chrtů můžete využít šlapadla ve vyřazovacím závodu a třeba vyhrát ve finále 1.000,- Kč (první) nebo 500,- Kč (druhý).  

Chci na oběd a shlédnout dostihy chrtů:
Konzumační lístek v hodnotě 100,- Kč/osobu vč. dětí uplatníte v restauraci jako platidlo (útratu navíc uhradíte)
(Vstupné na program dostihů chrtů nehradíte).

Chci na oběd nebo večeři, shlédnout dostihy chrtů, zajezdit si na šlapadlech a vyhrát 1.000,- Kč nebo 500,- Kč. 
Konzumační lístek v hodnotě 200,- Kč/osobu včetně dětí uplatníte v restauraci jako platidlo (útratu navíc uhradíte). V ceně tohoto balíčku je půjčovné na šlapací go-kart (šlapadlo) pro 1 osobu. (Nehradíte půjčovné dle ceníku 200,- Kč/1 osobu - máte v ceně, nehradíte program dostihů chrtů)                                                      

TIP na neděli: využijte kryté terasy a zahrádky usazené v nádherné přírodě a skvělou gastronomii kuchyně Four Leaf Restaurant v Greyhound Park Motol.
Své ratolesti můžete nechat se vyřádit na jednom z největších "dětských koutků" v Praze - na malých nebo velkých šlapadlech.    

Rezervace míst v restauraci: 
E-mail: restaurace@greyhoundpark.cz, Telefon: +420 606 739 562 

Více zde: http://www.greyhoundpark.cz/clanky/dostihy-chrtu-mai-prix-2014---vyrazovaci-zavod-velkych-slapadel.aspx

Termíny