Den spletených jazyků

Výstava

Mezinárodní jazyková škola O'key opět všechny zve na dlouho očekávaný svátek polyglotů - Den spletených jazyků, který se bude konat 15. května v 19:00 hod. na pražské pobočcě školy .

Den spletených jazyků je ideální příležitost jak uvolnit svůj jazyk, procvičit si cizí jazyky, poklábosit se starými přáteli a zachytit se jazyky s novými, zajímavými přáteli!

Na programu večera:

•  shrnutí výsledků mezinárodní fotosoutěže “Všichni mohou fotografovat“,  letošním tématem se stalo “Česká krajina, místo, kde žiju“,

• otevření výstavy nejlepších fotografií soutěže, a věřte, je toho hodně!

• a kromě toho, zajímavý a jako vždy informativní program, nové známosti, vynikající společnost a dobrá nálada, pohoštění a užitečné dárky pro nejaktivnější a nejvýraznější účastníky.

Pozor!

Pomozte jednomu z fotografů vyhrát zvláštní cenuCenu diváckých sympatií. Do 11. května proběhne zvláštní hlasování na stránce školy О'key  na Facebooku. Pro hlasování stáčí pomocí tlačítka Like označít jednu nebo víc fotografií, které se vám libí. Autor práce, která získá největší počet hlasů, dostane cenu. Hlasujte: pomozte soutěžícím vyhrát!

Děkujeme organizátorům a partnerům fotosoutěže:  Svazu českých fotografů, Mezinárodní jazykové škole O´key, Evrofotoklubu, tiskárně Digitiska mediálnímu partneru soutěže, zpravodajskému portálu Respublika.cz

Čekáme na Vás! Večírek začíná v 19:00h.

 

Termíny