Čelákovická Duběnka

Volný čas, Sport, Pro děti

Městský dům dětí a mládeže Čelákovice na desátý ročník taneční soutěže Čelákovická Duběnka. Konat se bude v čelákovickém kulturním domě. Celodenní nepostupová soutěž je určena dětem a teenagerům. Zúčastňují se jí začínající taneční soubory, které fungují při domech dětí, základních školách, nebo i v soukromých tanečních školách.

Na minulém ročníku vystoupilo kolem devíti set soutěžících v sedmdesáti družstvech. Letos poprvé budou zasedat dvě poroty – první z nich bude hodnotit kategorie aerobik, modern dance, jazz dance, show dance a disco dance. Druhá porota se bude věnovat jediné soutěžní kategorii, a to street dance.  Mezi porotci najdeme například zakladatele známé taneční skupiny Crazy Funk Stylers Petra Ježka (mimo jiné několikanásobný mistr ČR v Break Dance) nebo profesionálního tanečníka a choreografa Petra Pika.

Akce bude probíhat v průběhu celého dne od 9:30 do 18:00 hod. Vedle samotné taneční soutěže čeká na diváky rozmanitý doprovodný program – výtvarné dílny, řemeslné stánky, workshopy, skákání na trampolíně a další činnosti, které příjemně naplní sobotu strávenou v Čelákovicích. 

Termíny