Burčákfest 2014 Znojmo - Loucký klášter

Volný čas, Hudba
Zdravíme všechny příznivce Burčákfestu 2014! Zveme vás na 26.-27.9.2014 do příjemného prostředí areálu Louckého kláštera ve Znojmě. Pochutnáte si na pravém dobrém burčáku, kvalitním vínu a různých kulinářských dobrotách. Těšit se můžete na koncert Eddie Stoilow a Javory Beat-Hana a Petr Ulrychovi.

Pokud si chcete pochutnat na pravém dobrém burčáku a kvalitním vínu firmy Znovín a posedět v krásném prostředí s nezapomenutelnou atmosférou, tak je burčákový festival tou pravou akcí pro vás.

Hlavní myšlenkou festivalu je prezentace znojemské vinařské oblasti, kvalitních burčáků a vín a snoubení hudby, vína a kulinářských specialit. Během festivalu si můžete vychutnávat 4 druhy burčáku firmy Znovín. A co jinde nezažijete? Šlapání hroznů bosýma dívčíma nohama. 

Vinařský program: - ochutnávky 4 druhů burčáku - degustace vín Znovínu Znojmo - možnost prohlídky vinařské galerie Louckého kláštera - šlapání hroznů bosýma dívčíma nohama

Připravte si své mlsné jazýčky na tyto dobroty: prasátko na rožni, zvěřinový guláš, živáňská pečeně, kuřecí steaky, pstruh na roštu, kapří hranolky, moravské klobásy, domácí bramborák, sýrové variace, valašské frgále aj. 

Účinkují

Hudební program:

Pátek 26.9.2014 - hudební podvečer s Duo Carrie - koncert Eddie Stoilow - taneční zábava s Duo Carrie - cimbálová muzika Antonína Stehlíka - koncert Znojemských hudebníků (klavír, housle, klasická kytara, saxofon).

Sobota 27.9.2014 - venkovní posezení s kapelou Eminent - vystoupení JAVORY BEAT - Hana a Petr Ulrychovi - rockový večer s DJ - cimbálová muzika Donava - koncert Znojemských hudebníků-klavír, housle - vystoupení středověké hudby Gnomus - koncert Znojemských hudebníků-kytara - večer se saxofonem.

 

Termíny