Královská věda – zábavné pokusy a spousta dárků ve Futuru

Volný čas

Vyrobte si vlastní parfém, lízátko či planetu, sbírejte razítka za splněné úkoly a získejte kupu cen!!

 

 

Po farmaření a modelingovém castingu nabízí OC Futurum Hradec Králové veřejnosti zajímavou novinku. Pro zvídavé děti i dospělé budou tentokrát připravena zábavná stanoviště plná vědy. Interaktivní a edukativní program Královská věda vypukne v obchodním centru v sobotu 26. dubna od 13,00 hodin.  

 

 

Nabídne míchání drinků pomocí molekulární chemie, výrobu lízátek, vytvoření si vlastního parfému, archeologii a malování fosílií, výrobu planet, fyzikální pokusy, jako fungování elektřiny, a především také zábavně-naučná představení na pódiu.

 

 

Za splnění úkolů na jednotlivých stanovištích budou děti sbírat razítka, která mohou proměnit za parádní odměny. Od KFC získají zdarma hranolky, od McDonald´s  zmrzlinu, připraveny jsou krásné ceny od EXE jeans a slevy do kadeřnictví Klier či Cut&Color. Malí vědci jistě uvítají i slevu na experimentální sady od Albi, které si budou moci navíc i vyzkoušet. Kromě toho si všechny vyrobené předměty budou moci odnést domů," uvedla marketingová koordinátorka obchodního centra Lucie Mikšovská.

 

 

Další připravované akce:

 

 

Mercedes Benz GLA show 3. - 4. 5.  - připravte se na pořádnou jízdu v rámci představení nového vozu Mercedes-Benz GLA! Nevídaná BMX a SK8 SHOW v podání TOP českých sportovců Vás nenechá chladnými. Naučíme Vás jezdit v mobilní minirampě na BMX kole, skateboardu a freestyle koloběžce! Veškeré vybavení Vám zapůjčíme na místě zdarma.

Královské nákupy 5. - 18. 5. - získejte poukazy za Vaše nákupy! Stačí jen ve zmíněném období nakoupit ve Futurum a vyzvednout si poukaz na další nákup. Kompletní pravidla na www.futurumhradec.cz

Termíny