SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ PRODEJE BENEFIČNÍCH CIHEL V PRAZE

Volný čas

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ PRODEJE BENEFIČNÍCH CIHEL V PRAZE

kde a kdy: roh ulic Havířská a Na Příkopě, Praha 1, v úterý 6. 5. 2014, od 15.30

Na zahájení vystoupí účastnice talentové soutěže Superstar – Bětka Kolečkářová (zpěv, kytara, klávesy). Odpolednem nás budou provázet studenti Mezinárodní konzervatoře Vilma Klepková a Petr Slavík.

 

AKCE CIHLA je celostátní sbírková kampaň. Získané finance ze sbírky pomáhají stavět či rekonstruovat chráněná bydlení, sociálně terapeutické dílny a sociální podniky, pro lidi s mentálním postižením, kteří potřebují pomoc druhých na jejich životní cestě. V letošním roce proběhne již 15. ročník a za tuto dobu si CIHLA získala mnoho příznivců i z řad populárních osobností.

Patrony AKCE CIHLA 2014 jsou herečka Simona Stašová a houslový virtuos Jaroslav Svěcený.

 

Peníze získané z letošního jubilejního ročníku AKCE CIHLA v Praze jsou určeny na dostavbu potravinářské dílny v Davli, kde jsou zaměstnáni lidé se zdravotním postižením. V dílně se vyrábějí nakládané delikatesy známé jako DOBROTY S PŘÍBĚHEM, objednat si je můžete na www.dobrotyspribehem.cz . Od června bude otevřeno i občerstvení s přímým prodejem. Adresa: Kiliánská 367, Davle (přímo u silnice 102 směr Slapy)

 

Od roku 2000 podpořilo kampaň zakoupením cihly přes 200 000 lidí, mnoho dalších přispělo zasláním DMS nebo zakoupením e-cihly. Díky této pomoci bylo umožněno zprovoznit a vybavit přes 25 objektů, sloužících dospělým lidem s mentálním postižením k bydlení, odpočinku a práci.

 

Fanděte nám na facebooku www.facebook.com/AkceCihla.cz

více informací na www.akcecihla.cz

 

https://www.facebook.com/AkceCihla.cz

Kontakty

www.akcecihla.cz

Termíny