Prague Vintage Fair

Výstava, Volný čas
...Z GOTICKÝCH ZÁKLADŮ AŽ K BAROKNÍM A MODERNISTICKÝM VÝŠINÁM DO RÁJE VINTAGE MÓDY...

Během víkendu 24. a 25. května 2014 nabídne Praha všem milovníkům krásy unikátní příležitost navštívit vůbec první obchodní dům s vintage módou na světě.

Výstava představí revoluci ve světě módních veletrhů, nabídne totiž zcela unikátní způsob vystavování vintážní módy, charakterizovaný minimalismem a nadčasovostí. Návštěvníci se ocitnou v luxusním obchodním domě laděném do starorůžové a zlaté. Zde si budou moci zakoupit oděvy, obuv, kabelky, bižuterii a další doplňky a obohatit tak nejen svůj šatník, ale i povědomí o podobách módy 20. století a o principech udržitelnosti v módním průmyslu.

Hlavní část expozice bude umístěna v historických prostorách radnice, v sále ze 16. století, kde budou vystaveny dámské, pánské a dětské oděvy, obuv a doplňky, a v barokní kapli, která se promění v klenotnici bižuterie. 

 

Kromě originální vintážní módy a doplňků budou však představeny také projekty, které konceptuálně navazují na módu, design nebo životní styl dvacátých až osmdesátých let a projekty, jež svým charakterem tvoří s vintážními kusy přirozenou symbiózu.

Účinkují

Monika Drápalová - držitelka ceny Grand Designer 2013

Vanda Hybnerová

Alva Quartet

DJs

 

Termíny