Autogramiáda Ladislava Špačka ve Zlatém jablku

Volný čas

Knihkupectví Neoluxor Books v prvním patře Zlatého jablka přivítá v úterý 15. dubna dalšího významného hosta. Tentokrát se bude jednat o popularizátora společenské etikety Ladislava Špačka. 

Spisovatel, novinář, moderátor, odborník na etiketu a také bývalý tiskový mluvčí prezidenta Václava Havla však potěší všechny své příznivce nejen svou přítomností, ale také podpisy, které zde bude rozdávat během autogramiády od 16:00 do 18:00 hod.   

Ladislav Špaček se účastnil bezpočtu vrcholných společenských událostí, jako doprovod prezidenta republiky navštívil více než 50 zemí světa, setkal se s desítkami prezidentů a členů královských rodin. Je autorem a protagonistou televizního seriálu Etiketa a napsal řadu knih o etiketě: Etiketa, Velká kniha etikety, Nová velká kniha etikety, Komiksová etiketa, Špaček v porcelánu, sérii Malých knih etikety – pro celou rodinu, pro manažery, u stolu, pro firmu a úřad, pro každý den, je autorem hry Starling aneb Etiketa hrou, a knihy vzpomínek Deset let s Václavem Havlem. 

Účinkují

Ladislav Špaček

Termíny