Talentová show

Volný čas, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

 

 

2. ročník celorepublikové talentové show s názvem „Zlaťáci Zdravé 5“ hledá až do 20. dubna dětské talenty. Soutěžní týmy žáků z 5. - 9. tříd základních škol a dětí z dětských domovů starších 11 let se v těchto dnech registrují do soutěže.

A jak se ještě zapojit do Zlaťáků? Každá škola může sestavit i více tříčlenných soutěžních týmů a zapojit se do trojboje ve foodstylingu, složení textu další sloky k písničce Obiloviny z dílny Zdravé 5 a vědomostí z oblasti zdravé výživy získaných při hře deskové hry 5 klíčů k tajemství pyramidy aneb Košík plný rozumu. Každý tým si zvolí svoji přezdívku a nahraje nominační příspěvky ve formě fotografií a videa na soutěžní stránku soutěže na www.zdrava5.cz/zlataci, kde jsou také zveřejněna pravidla show. Uzávěrka soutěžních příspěvků je 20. dubna 2014. 

Veřejné online hlasování finalistů proběhne od 1. do 14. května 2014 na webových stránkách www.zdrava5.cz/zlataci. Na výherce čekají kurzy vaření pod vedením špičkových profesionálů v oboru a další lákavé ceny.

„Zlaťáci Zdravé 5“ jsou druhou ze série talentových show Zdravé 5. Soutěž v dětech probouzí zájem o zdravé potraviny, umožňuje zkusit intenzivní spolupráci v týmu a pomáhá dětem najít vlastní umělecké talenty a podpořit jejich nadání v několika oblastech.

Další dokumenty k akci

  
Termíny