Deepak Chopra - Budoucnost zdravého a úspěšného života

Kurzy, vzdělání, konference
 • Světová autorita v oblasti zdravého životního stylu, spirituality a osobního rozvoje povede poprvé v Praze 15. 5. 2014 ve Velkém sále Lucerny přednášku na téma „Budoucnost zdravého a úspěšného života“.

  Deepak Chopra je uznávaný lékař, lektor, spisovatel a respektovaný odborník na holistický přístup k léčení. Napsal více než 75 knih, které byly přeloženy do 35 jazyků, a jejichž celosvětový náklad přesáhl 20 milionů výtisků. Deník New York Times označil 21 Choprových knih za bestsellery v oblasti beletrie a literatury faktu. Time Magazine vybral Deepaka Chopru za jednoho ze 100 největších hrdinů a postav století a označil jej za “básníka a proroka alternativní medicíny”.

   

  Deepak Chopra ve své přednášce představí geniální kombinaci vlastního osobního rozvoje i otevření cest a možností pro více naplněný, šťastnější a zdravější život:

   

  • objevíte nový přístup k holistickému pohledu na zdraví,  který se zaměřuje na to, co nám schází - fyzicky, psychicky i spirituálně
  • základním pilířem našeho zdraví je propojení mysli a těla a péče o jejich rovnováhu
  • poskytne vám návod, jak můžete dosáhnout fyzického uzdravení, emocionální svobody a vyššího stavu vědomí
  • zjistíte, že je v možnostech každého člověka žít obohacující, sebevědomý a plnohodnotný život - potřebujete odvahu, silnou vůli a vnitřní odhodlání.

   

  Dr. Chopra vytvořil vlastní filosofii léčení, která propojuje tradiční východní léčitelské umění s tím nejlepším, co nabízí západní medicína.  Úspěch v životě podle Chopry neznamená pouhé dosažení materiálních statků, představuje duchovní cestu, kterou se musíme vydat. Existuje východisko pro každý problém, ať už se jedná o ztrátu zaměstnání, finanční problémy, problémy ve vztazích, zdravotní problémy nebo duchovní dilemata.

  Vstupenky jsou v prodeji na www.vstupenkov.cz

   

Účinkují

Deepak Chopra

Termíny