Zlaté jablko hledá svého zástupce do dětské poroty Zlín Film Festivalu

Film, Pro děti

Zlaté jablko společně s pořadateli Zlín Film Festivalu vyhlásilo soutěž o exkluzivní místo v dětské porotě letošního 54. ročníku mezinárodního filmového festivalu. Vítěz filmové soutěže, která probíhá až do 20. dubna v prostorách centra, se stane vyslancem Zlatého jablka a členem poroty během festivalového týdne.

Už za necelé dva měsíce vypukne ve Zlíně další ročník Zlín Film Festivalu. Jeden z návštěvníků Zlatého jablka má možnost stát se součástí dětské filmové poroty, setkat se se svými oblíbenými herci, shlédnout celou řadu zajímavých snímků a být celý týden v centru festivalového dění.

Místo v dětské porotě získá výherce soutěže, která probíhá až do 20. dubna v prostorách obchodního a zábavního centra Zlaté jablko. „Úkolem dětí je prokázat své filmové znalosti ve speciálním filmovém kvízu, který je umístěný ve 2. patře Zlatého jablka před vstupem do multikina GAC,“ uvádí ředitel centra Jiří Kratochvíl. Odpovědi na otázky je možné zasílat společně s fotografií pořízenou kdekoli v prostorách Zlatého jablka na adresu detskyporotce@zlinfest.cz. Ze správných odpovědí bude vylosován jeden vítěz.

Vyslanec Zlatého jablka v dětské porotě Zlín Film Festivalu musí být ve věku od 9 do 15 let, mít zájem o filmy a ovládat alespoň trošku angličtinu. „Věříme, že zájem soutěžit o místo v porotě a strávit tak týden plný zábavy, filmů a hvězd bude veliký – tuto možnost mají děti úplně poprvé v historii festivalu.“ doplňuje informace k soutěži Barbora Szolonyová, marketingová ředitelka Zlín Film Festivalu.

Soutěž probíhá od 1. do 20. dubna a její výsledky budou zveřejněny 23. dubna na www.zlinfest.cz, www.zlatejablko.cz a FB profilech, kde jsou k dispozici i podrobné informace o pravidlech soutěže.

Termíny