Al Bano & Romina Power

Hudba
AL BANO & ROMINA POWER - opět spolu a poprvé v Praze!
Duo, jehož repertoár ovládla láska a štěstí, prostě Felicita.
Nezapomenutelní a romantičtí umělci velkých světových scén, kteří vzkřísili své dřívější vzájemné, vroucí city! Stále dokáží vyprodat všechny své koncerty a další generace fanoušků si notují jejich písně.

AL BANO a ROMINA POWER vystoupí za doprovodu orchestru v druhé polovině roku 2019 na úžasném koncertě v Praze! Speciálně pro české diváky zde zazní takové hity jako: Felicita, Sempre sempre, Liberta, Ci Sara, Tu soltanto tu, Sharzan, Nostalgia Canaglia a mnoho dalších.
AL BANO a ROMINA POWER se vrátili a triumfují jak v Evropě a Americe tak i v Asii. Dva koncerty, které uspořádali v Polsku v roce 2018 - ve Varšavě a Gdaňsku - byly bleskově vyprodány.

Jejich příznivci jistě vycítili opětovné vzplanutí citů mezi těmito dvěma vynikajícími umělci, které předchozí rodinná tragédie bohužel rozdělila a bolestně vzdálila.
Nyní znovu spolu! Společně se vrátili ke své životní lásce - hudbě. Stále úžasně zpívají a vzbuzují ohromný zájem publika. Koncert dua AL BANO a ROMINA POWER, který se bude konat v roce 2019, bude prvním a jediným vystoupením tohoto italsko-amerického páru v Praze. Nenechte si ujít tento skvělý večer - plný vroucích vzpomínek, ale též nových, vzrušujících hudebních momentů.
Termíny