Sedmička slaví 50 let - JUST FOR BEING (cz), WORLDHOOD (cz)

Hudba, punk, rock
Sedmička letos slaví 50. výročí od založení. U té příležitosti se chystá speciální série koncertů a diskoték. Postupně zveřejňujeme akci za akcí, eso za esem, ze všech našich rukávů. Oslovujeme kapely, které v historii Sedmičky zanechaly svůj osobitý otisk.

Dvě pražské punk rockové formace JUST FOR BEING a
WORLDHOOD jsou s klubem propleteni jako vánočka a rozhodně
patří mezi vážené stálice novodobé historie Sedmičky.

Just For Being letos slaví 10 let existence a u nás se objevili poprvé v roce 2012. Hoši se různě prolnuli v kapelách Hanba, Fill In the Gap, či v současných Cardio Radio a Trendy Brandy. Až do dnešních dnů odehráli JFB na 007 8 skvělých koncertů a my se moc těšíme na další, geniální nadupaný melodický punk rock jako ze žurnálu.

Worldhood (dříve členové P.S., Thalidomide, Compromis, V.A.P., Transwaggon) se poprvé na 007 objevili začátkem ledna 2011. Byl to jejich třetí koncert vůbec. V září 2015, o zhruba stovku koncertů, pár singlů a jedno debutové album později, se na pódiu 007 s hraním loučili. Za celkem 5 let existence stihli Worldhood na 007 hrát 6x. Tentokrát to tedy bude lucky 007x! My jim ten jejich vytuněný Nerd Punk prostě žerem!

https://www.facebook.com/justforbeing/
https://justforbeing.bandcamp.com
https://www.facebook.com/worldhoodoftheworld/
https://worldhood.bandcamp.com/
Termíny