Meeting point FM CITY FEST 2019

Volný čas, Hudba, Sport, Pro děti

Máme tady první jarní větřík, sluníčko se nám začíná opírat do oken, všechno kolem kvete, a to vybízí k jedinému, vytáhnout paty z domu a užít si toto úžasné roční období. A jak jinak než venku s přáteli, dobrým jídlem, pitím a skvělou zábavou. Už možná tušíte správně, něco se chystá... Je tady MEETING POINT 2019!! 

12. a 13. července 2019 proběhne 2. ročník FM CITY FEST a vy tam jednoduše nemůžete chybět! Do Frýdku-Místku se sjedou ti nejlepší interpreti nejen ze všech koutů České republiky, ale i ze zahraničí, celkově se tak můžete těšit na více jak 20 osobností hudební scény. A protože toho máme na srdci mnohem více, připravili jsme si MEETING POINT 2019, na který vás všechny zveme.

Co to MEETING POINT vlastně je? Je to jedno velké setkání všech příznivců FM CITY FEST. Dovíte se zde spoustu novinek, budete se moci setkat a pobavit s pořadateli a organizačním týmem, nasajete festivalovou atmosféru, a hlavně si užijete parádní den. Ti, kteří nás už nějakou chvíli sledují, se mohli této akce zúčastnit již loni, ale letos to chceme posunout zase o kus dál!

Kdy a kde MEETING POINT proběhne? Budeme se na vás všichni moc těšit 23. května na místeckém náměstí a věříme, že se nám ho společně podařit zaplnit

Termíny