S bluegrassovou kapelou Nová sekce o historii

Výstava, Volný čas, Hudba, Pro děti, Turistika

Bluegrass

NOVÁ SEKCE s Tomášem Tichým

4. května 2019 od 17.00

Regionální muzeum v Jílovém u Prahy

Nová Sekce – bluegrass, newgrass, 2. místo v celoevropské soutěži o nejlepší bluegrassovou kapelu, 4 x turné v Anglii a 2 x turné po Irsku, koncerty po Evropě a celém Česku. Vyprávění z cest a zajímavosti o sbírce nástrojů T. Tichého.

Václav Šmerák, autor publikací o historii regionu s tématy z Posázaví a Povltaví: Synovec prvního jahodáře v Čechách Rudolfa Strimpla – Ludvík Strimpl, spolupracovník T. G. Masaryka a dr. Beneše. Co víte o Hradištku pod Medníkem a jak souvisí se splavněním Vltavy opatem Strahovského kláštera Kryšpínem Fukou? Chystaný info sešit Hradištko a okolí, výstava Nebeské fotografie Jirky Jirouška. V prodeji knížky o regionu. Vstupné 50 Kč.

Regionální muzeum v Jílovém u Prahy, Mezi řekami, z.s. - EXCLUSIVE PRODUCTION, spol. s.r.o.,  Středočeský kraj, http://www.newsection.cz/,www. mezi rekami.cz/Facebook/mezirekami, mob. 603196678

Účinkují

Kapela Nová sekce s Tomášem Tichým - bluegrass, publicista Václav Šmerák - historie kláštera na Ostrově, Hradištka, rodu jahodořů Rudolfa Strimpla.

Termíny