Shokran (orient. prog poprvé v EU), The Contradiction + support

Hudba, progressive, metal
Na tuhle kapelu jsme si brousili zuby už od vydání jejich famózní desky Exodus v roce 2016. Konečně to vyšlo a Shokran míří i s novým, neméně kvalitním albem na své první evropské turné, v jehož rámci zahrají v Hradci Králové na svém prvním tuzemském koncertě! Tato rusko-ukrajinská čtveřice je se svým orientálně laděným progresivním death metalem špičkou svého žánru. Není třeba víc popisovat, jejich skvělá hudba mluví za vše. Tohle si nesmíš nechat ujít!

Předskočí jim velezajímavá mezinárodní formace The Contradiction, jejíž orientální progresivní metalcore je ozvláštněný Warhammer tematikou. Kapelu tvoří hudebníci z Kazachstánu, Polska, Ukrajiny a ČR. Kvůli vzdálenosti, která členy dělí, jsou jejich koncerty velmi vzácné. V Hradci tak zahrají na svém teprve pátém koncertě v Evropě.

Třetí kapela v jednání.
V prodeji je jen velmi omezený počet vstupenek - neodkládej nákup, ať se tam dostaneš. Předprodej běží na http://grindpa.cz/predprodej/

Podrobnosti doplníme v nejbližších dnech.

Konec akce bude nejpozději ve 22:00, takže pohodlně stihneš spoje do Pardubic (22:32 - návaznost do Prahy, Brna), Jaroměře (22:33), Hořic (22:35), N. Bydžova (22:35), Týniště n.O. (22:35) a Chlumce n.C. (22:35).

Prosím sdílej tuto událost a zvi své přátelé!
Termíny