EZOTERA - prodejní výstava - 9_2013

Výstava

     Na výstavě Vás čekají zajímavé přednášky, bohatý doprovodný program a velká nabídka produktů  a služeb z oblasti ezoteriky a zdravého životního stylu.

 

     I tentokráte jsme proVás pozvali zajímavé osobnosti. Jednou z nich je uznávaný odborník na makrobiotiku Bob Carr (USA), dále Gabriela Filippi, PhDr. Miroslava Mašková, Ing. Adolf Inneman, PhD., Wahlgrenis aj. Těšit se můžete také na SOBOTU s MAKROBIOTIKOU, kde Vás čekají tématické přednášky, makrobiotické občerstvení a různé ochutnávky.

 

   Na výstavě najdete např. šperky, oblečení, masážní pomůcky, bylinné produkty,  přírodní přípravky, léčivé obrazy a mandaly, knihy, kosmetiku a mnoho dalšího. Součástí prodejní výstavy jsou již tradičně poradny alternativní i klasické medicíny, kde oceníte hlavně osobní přístup našich poradců. NOVINKY: křišťálový energizátor vody,  závěsné nádoby na pěstování květin a bylin, koberce – mandaly pěti elementů, výrobník rostlinného mléka, biošťávy, biovína.

 

    Místo konání je blízko centra Prahy a má dobrou dopravní dostupnost - Hala TJ Pankrác se nachází cca 100 metrů od východu z metra C, stanice Pražského povstání. Vstup a celý prostor výstavy je bezbariérový. V areálu najdete i občerstvení s nabídkou převážně vegetariánské stravy. Pro návštěvníky je výstava otevřena v sobotu od 10.00 do 19.00 hod., v neděli od 10.00 do 18.00 hod.  Vstup na výstavu je volný, celodenní vstupné na přednášky 150,- Kč. Podrobný program celé akce najdete na www.ezotera.cz/ano, info: 608 377 573, ano@ezotera.cz.

Účinkují

Bob Carr (USA), dále Gabriela Filippi, PhDr. Miroslava Mašková, Ing. Adolf Inneman, PhD. Wahlgrenis 

Termíny