GALERII HARFA ZVE NA ZÁBAVNÉ SOBOTNÍ ODPOLEDNE

Volný čas

Druhá zářijová sobota v Galerii Harfa, 7. září 2013 od 15 hodin, pobaví děti i dospělé. Divadelní představení budou v režii divadelního souboru Ty-já-tr/co?!, podepisovat se bude třeba Jan Šťastný, Ilona Svobodová nebo Ivana Jirešová a večer uzavře koncert Michala Hrůzy následovaný vystoupením Ondřeje Rumla. Dobrovolné vstupné bude věnováno Fondu ohrožených dětí.

Program je součástí benefiční (uzavřené) akce turnaje osobností Harfa Kroket, při které budou hrát známé osobnosti ze světa českého showbyznysu kroket s dětmi z Klokánků. Po turnaji bude následovat doprovodný program pro malé i velké návštěvníky Galerie Harfa, na který je zvána široká veřejnost.

Začíná se v 15 hodin pohádkou pro děti a v 16 hodin představením pro dospělé. V 18.15 přijde na řadu autogramiáda osobností jako je Jan Šťastný, Ilona Svobodová, Ivana Jirešová, Jiří Dvořák, Martin Stránský, Lenka Zahradnická a řada dalších.

Vyvrcholením programu bude od 19.15 hod koncert Michala Hrůzy a v 20.15 pak Ondřeje Rumla.

Vstupné na akci je dobrovolné, přesto ale věříme, že lidé přispějí alespoň symbolicky Fondu ohrožených dětí, který mnoho let pomáhá znevýhodněným dětem,“ dodává Pavel Skorčík, ředitel Galerie Harfa.

www.galerieharfa.cz

Termíny