Holešovice Fashion Market 6

Výstava, Volný čas, Pro děti

Zářijový Holešovice Fashion Market vzplane vášní pro módu

Fashion for Passion, tak zní podtitulek již šestého dílu trhu nezávislé módy a šperků Holešovice Fashion Market. V pátek a sobotu 27. - 28. září se čtyři haly Pražské tržnice v Holešovicích změní v pestrou přehlídku originální české a slovenské módy. Návštěvníci se mohou těšit přibližně na 140 návrhářů a designérů, kteří představí jimi navržené oblečení, módní doplňky, šperky a bytový design. Po celou dobu budou hrát francouzští DJs, na programu budou módní přehlídky, hudební a taneční vystoupení, workshopy i večerní afterparty. Holešovice Fashion Market pořádají módní značky Lovemusic a Plazmalab. Vstup je zdarma a bez bariér, děti jsou vítány. Občerstvení zajistí bar, kavárna, čajovna i speciální molekulární bar Experiment, ve kterém bude Přírodovědecká fakulta UK provozovat molekulární mixologii a předvádět vizuálně atraktivní experimenty.

Holešovice Fashion Market je součástí projektu Nové trhy, který sdružuje moderní, výběrové trhy s originálními výrobky. Trhy jsou tradičním místem setkávání výrobců se zákazníkem, nejpřirozenější formou přímého prodeje a současně společenskou událostí. Cílem Nových trhů je vytvořit alternativu k anonymnímu nakupování sterilních výrobků v obchodních centrech a podpořit lokální tvůrce. Návštěvníci Holešovice Fashion Marketu si mohou vybrat originální výrobek od konkrétního návrháře, setkat se se zajímavými, kreativními lidmi a strávit čas v inspirativním prostředí naplněném příjemnou, přátelskou atmosférou.

Zájemci z řad návrhářů a designérů o prodej na Holešovice Fashion Marketu se mohou přihlašovat do 25. srpna. Následující, sedmý díl Holešovice Fashion Marketu proběhne 29. listopadu – 1. prosince 2013. Další informace najdete na nových webových stránkách www.novetrhy.cz.

Otevírací doba: 
Pá 27.9.: 12:00-22:00
So: 28.9.: 10:00-22:00

Místo konání: Holešovice, Pražská tržnice, haly č.7 a 8, Bubenské nábř. 306/13
Web: www.novetrhy.cz, www.holesovicefashionmarket.cz
Facebook: https://www.facebook.com/events/123292261212286/?fref=ts

Kontakty

www.novetrhy.cz

Termíny