Proč design?

Výstava

Křest a výstava dvou publikací, které spojují svět designu a svět podnikání

Publikace # 1 Proč design - co musí klient znát, když se pouští do designu

Publikace # 2 Neviditelná strana designu - co musí znát designér, když spolupracuje s klientem.

Zveme Vás na křest publikací a vernisáž doprovodné výstavy, které se pokusí prolomit ledy mezi designéry a jejich klienty.

Publikace s názvem Neviditelná strana designu mapuje jednotlivé fáze designérského procesu a je určena především mladým začínajícím kreativcům. Publikace Proč design? je vydávaná pro všechny, kteří přemýšlí o spolupráci s designérem - firmám a dalším organizacím.

Cesta k dobrému designu není jednoduchá. Designér a jeho klient po ní musejí kráčet bok po boku. Společně vynaložené úsilí a trpělivost se však mnohonásobně vyplatí a může přinést firmám zisk a designérům pracovní příležitost.

Obě publikace budou křtěny v beta verzi a současně k nim proběhne vernisáž doprovodné interaktivní výstavy, v rámci které budou mít návštěvníci možnost vstupovat do obsahu publikací a spoluvytvářet je.

Obě publikace jsou vydávány v rámci projektu Life-netdesigning, jehož cílem je rozvoj manažerských a prezentačních dovedností designérů v praxi. Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky. Více informací o projektu naleznete na stránkách www.lifenetdesigning.info.

Celoroční výstavní program GALERIE/CZD je podpořen Ministerstvem kultury, Magistrátem hlavního města Prahy a Městskou části Praha 1.

Termíny