Design Menu #9

Výstava

Výtečné jídlo a zajímaví lidé – takové je Design Menu, neformální večeře s designéry v CZECHDESIGNu. Jeho deváté pokračování se koná ještě před koncem léta. Přijďte se s námi skvěle najíst a načerpat inspiraci od mladých designérů. Tentokrát budou vařit a diskutovat studenti a pedagogové Fakulty výtvarných umění VUT v Brně.

Těšit se můžete na již tradiční neformální večeři a diskuzi nad současnými událostmi a trendy v oblasti grafického designu. Menu se tentokrát ponese v osvěžujícím letním duchu. Designéři připraví předkrm v podobě variací z listového těsta, jako hlavní chod letní salát s krůtími plátky ve slanině a můžete se také těšit na melounový dezert na závěr.

Design Menu se zúčastní studenti ateliéru grafického designu 1 z brněnské FaVU, kteří se zapojili do workshopu v CZECHDESIGNu, v rámci něhož měli za úkol zamyslet se nad identitou organizace a navrhnout možná zlepšení či vlastní projekt. Ateliér pracuje pod vedením Žanety Drgové a Lukáše Kijonky, a účast na srpnovém Design Menu přislíbili tito studenti: Marcela Schneiberková, Tereza Bierská, Kateřina Blaháková, Lukáš Hutter, Jakub Konvica, Anna Štysová a Jakub Švehla.

Ateliér grafického designu 1 v rámci brněnské FaVU je místem, které funguje jako prostor, monitor a konektor. Snahou vedoucích ateliéru je vychovávat mladé designéry, a seznamovat a propojovat je s praxí, a také monitorovat současný vývoj ve světě grafického designu. Žaneta Drgová a Lukáš Kijonka jsou sami také aktivními designéry. Lukáš Kijonka je spoluzakladatelem studia Kolektiv.info, často spolupracující s Laboratory Petra Babáka a studiem Pixl-e. Žaneta Drgová spolupracuje například s firmou TON a podílí se také na projektech v zahraničí.

Kapacita omezena.
Rezervaci na tuto akci potvrďte prosím na emailu: radka.pitrmucova@czechdesign.cz

Kdy: čtvrtek 22. 8. 2013, 18:30 – 20:30
Kde: GALERIE/CZD, Vojtěšská 3, Praha 1
Vstupné na přednášku: 200 Kč (večeře a veškeré nápoje zahrnuty v ceně) Produktový partner: IKEA

Design Menu je určeno všem, kteří se zajímají o design, krásno, a mají rádi dobré jídlo.

Termíny