331 Dance Studio | Street Dance Kurzy Olomouc

Volný čas, Sport, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

Jste z Olomouce nebo okolí chcete se naučit tancovat nejrůznější pouliční taneční styly (street dance)? V tom případě rozhodně mrkněte na aktuální nabídku 331 Dance Studia Olomouc, které již čtvrtým rokem působí pod záštitou HipHopDance.cz.

Předností 331 Dance Studia je především široký výběr kvalitních lektorů z celé Moravy. Účelově jsou vybíráni typově různorodí lektoři, aby tanečníci získali co nejlepší přehled o jednotlivých tanečních stylech spadajících pod street dance. Důraz je kladen především na techniku a know-how.

Od září 2013 se otevírá několik nových kurzů, v rámci kterých si vyberou všechny věkové kategorie a stranou rozhodně nezůstanou ani úplní začátečníci.

 

331 DSQUAD JUNIOR

Lekce 331 Dsquad Junior jsou určeny všem dětem a juniorům ve věku 8 – 14 let. Obsahem bude výuka základních prvků a kroků hip hopu, house dance a doplňkově i dalších tanečních stylů spadajících pod street dance, jejich spojování do tanečních variací a choreografií. Důraz bude kladen na zlepšování pohybové koordinace, izolaci pohybů jednotlivých částí těla a rozvoj osobnosti tanečníka / tanečnice.

Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilejší tanečníky / tanečnice. Povede je více lektorů / lektorek kvůli možností čerpaní inspirace od různých lidí. V průběhu taneční sezóny se také budou připravovat choreografie na soutěže a vystoupení, na konci taneční sezóny proběhne show pro rodiče, přátele a známé. Po domluvě bude možné navštěvovat také speciální tréninky zaměřené na improvizaci a freestyle.

Více info a příhláška: www.331.cz/lekce_331dsquad_junior.html

331 DSQUAD

Lekce 331 Dsquad jsou určeny všem tanečníkům / tanečnicím starším 15 let. Obsahem bude výuka tanečních stylů hip hop, house dance, mtv dance, popping, locking a dalších tanečních stylů spadajících pod street dance, jejich spojování do tanečních variací a choreografií. Důraz bude kladen na zlepšování pohybové koordinace, izolaci pohybů jednotlivých částí těla a rozvoj osobnosti tanečníka / tanečnice.

Lekce jsou vhodné pro tanečníky / tanečnice, kteří se již pouličnímu tanci (street dance) věnovali cca půl roku a více. Přihlásit se mohou i začátečníci, v tomto případě nás ale, prosím, kontaktujte kromě odeslání přihlášky také formou e-mailu (studio@331.cz). Lekce povede více lektorů / lektorek kvůli možností čerpaní inspirace od různých lidí. V průběhu taneční sezóny se také budou připravovat choreografie na soutěže a vystoupení, na konci taneční sezóny proběhne show pro rodiče, přátele a známé. Po domluvě bude možné navštěvovat také speciální tréninky zaměřené na improvizaci a freestyle.

Více info a příhláška: www.331.cz/lekce_331dsquad.html

LADIES DANCE

Kurz nazvaný Ladies Dance je určený především (nikoliv však pouze) všem ženám, slečnám a dívkám, které se chtějí naučit, příp. zdokonalit v tanečních stylech, které jsou určeny především pro ně. Vyučovat se budou taneční styly dancehall, ladies hip hop, waacking, mtv style, rnb, afro house, vogue, atd.

První polovina kurzu bude věnována základům jednotlivých tanečních stylů. Vyučovat se bude technika, základní kroky a jednoduché choreografie tak, aby tyto taneční styly zvládli i úplní začátečníci. Druhá polovina kurzu se pak bude zaměřena na vazby v daných tanečních stylech.

Unikátní na tomto kurzu je, že jednotlivé lekce povedou různé lektorky z různých měst (specialistky na daný taneční styl). Za jednu cenu a na jednom místě tedy v podstatě získáte workshopy, za kterými ostatní musí cestovat po celé Moravě a platit několikanásobně vyšší cenu. Věk účastníků není omezen.

Více info a příhláška: www.331.cz/lekce_ladies.html

FUN DANCE

Jak už název napovídá, kurz Fun Dance je určený všem, kteří se chtějí tancem především bavit. Obsahem kurzu bude výuka tanečních stylů spadajících pod pouliční tanec (street dance) – např. hip hop, house, dancehall, mtv dance, atd., formou jednoduchých a zábavných tréninků na moderní a aktuální hudbu.

Kurz je vhodný pro všechny, kteří nemají se street dance žádné zkušenosti nebo těm, kteří se chtějí hýbat, ale nemají (zatím) s pouličním tancem větší úmysly (nechtějí se účastnit soutěží, atd.). Rozhodně se tedy nemusíte bát, že byste byli na tyto lekce příliš staří nebo že pro vás lekce budou obtížné.

Jednotlivé lekce budou vedeny aerobní formou, tzn. že jejich cílem bude zaměstnat především tělo (formovat a zpevnit postavu), nikoliv hlavu (učením se složitých choreografií). V kurzu Fun Dance spálíte spoustu kalorií a zároveň se dozvíte něco o street dance. Lekce povede několik lektorech a lektorů, aby každá hodina byla jiná, bavila vás a vždy jste si odnesli něco nového.

Více info a příhláška: www.331.cz/lekce_fundance.html

Termíny