Babí léto na Šumavě
Letošní léto bylo nádherné, tak proč si ho neprodloužit o babí léto šumavské? Nabízíme Vám relaxační i aktivní pobyty pro maminky (a tatínky) s dětmi na Šumavě - babí léto s dětmi na horách ve Sporthotelu Rilancio - dříve Aparthotelu Šumava 2000, s pestrou nabídkou aktivit a programů, které si užijí malí i velcí ... Rezervujte si včas podzimní pobyt pro celou rodinu na Šumavě!
- 2 x odpolední program pro děti nebo individuální hlídání
- volné využití dětské herny přímo v hotelu
- volné využití relaxačního centra po celou dobu pobytu
- vyzkoušíte blahodárné účinky infrasauny
- zdarma možnost zapůjčení horských kol
- bohatá nabídka masáží a ošetření pokožky
- možnost vyzkoušení léčebného systému Klimamarine zdarma
- vyzkoušejte nordic walking s lektorem - máme v zásobě několik okruhů pro různě zdatné chodce, svižně se projdete okolím města a jako bonus se dozvíte spoustu zajímavého z historie i současnosti
- a především tipy na výlety do krásné šumavské přírody - pěšky, s kočárkem, na kole ... Pro skupiny je možné zajistit výlet nebo procházku s průvodcem. Přijeďte si s dětmi užít tu pravou Šumavu - v září a říjnu za výhodné ceny!