Swingový koncert na Mníšku pod Brdy

Volný čas, Hudba

Zámek Mníšek pod Brdy zve všechny milovníky období první republiky zapomenout na shon dnešní doby a nostalgicky zavzpomínat na doby našich babiček a prababiček, a to v neděli 11. srpna od 19.00 hodin na koncert skvělé swingové kapely prvorepublikově naladěného souboru Melody Gentlemen Lednice. Uslyšíte známé i méně známé šlágry a při nich se nechte unášet tóny svých oblíbených písní a příjemně se nalaďte a relaxujte.

 

Dobovou atmosféru vám kromě hudby navodí také módní přehlídka. Jaké byly módní trendy na počátku minulého století a mezi dvěma světovými válkami? Nastala doba ženské emancipace, která se projevila i v dámském oblékání. Moderní byla chlapecká silueta, zkrátily se sukně i účesy, dámy začaly nosit do té doby nemyslitelné kalhoty.

 

Cena vstupenek činí 120,- Kč v předprodeji, 150,- Kč na místě. V rámci vstupného je pro návštěvníky přichystána také malá a milá expozice o historii módy na panenkách, kde uvidíte ukázky šatů a obleků i z dob mnohem starších než na módní přehlídce. Expozice bude otevřena od 18.00 do 18.50 hodin.

 

Koncert se koná v příjemném prostředí zámeckého parku. Nenechte si ujít!

Termíny