Rockování s Ferdou: zveme vás na hudební zážitek ro(c)ku!

Hudba

V sobotu 24. srpna 2013 začíná v řadě již 8. ročník open air festivalu Mnichovické Rockování, který má i letos rozhodně co nabídnout. Na akci se během dne vystřídá na dvou pódiích celkem 19 kapel v čele s legendární hard rockovou kapelou  Bonfire z Německa. Stanování bude zdarma a návštěvníci se můžou těšit na pivní speciály skutečného piva Ferdinand z Benešova.

Pokud máte rádi festivaly, přijeďte si  za(rock)ovat do Mnichovic u Prahy. Malebné městečko Mnichovice, které se v sobotu převlékne do rockového kabátu, leží jen kousek za Prahou. Cesta vlakem trvá jen 40 minut a autem jste tu po dálnici D1 za půl hodiny.

Festival Rockování je zaměřen výhradně na rockovou hudbu, kterou si posluchači mohou plně vychutnat na travnaté ploše areálu Halašák v Mnichovicích u Prahy. Dalšími účinkujícími kapelami 8. ročníku festivalu jsou kapely Jazz Q Martina Kratochvíla, Torr, Debustrol, Daniel Krob, Harlej, The Snuff, Koblížci, Prowizorium, Kyanid, Bek Ofis, Coolers, ATD, Lola Běží, Serpencia a Clawed Forehead a další.

Festival pro své návštěvníky zajistil v areálu velkokapacitní stany s tzv. pivními sety, kde milovníkům rockové hudby nabídne hned několik speciálů z Pivovaru Ferdinand od světlé a tmavé jedenáctky, po oblíbenou třináctku Sedm kulí nebo světlé 15 ° pivo d ´Este.  Na barech bude výběr nealka, včetně Ferdinády, malinovka Pivovaru Ferdinand a klasických festivalových alkoholických nápojů. K jídlu bude na výběr z několika "hotovek", nebude chybět festivalová klasika jako klobásy, párečky nebo burgery. Pokud se rozhodnete na festivalu přespat a cestovat domů až druhý den ráno, stanování je možné přímo v areálu festivalu a je zdarma. K dispozici bude cisterna s vodou a toalety.

Festival Rockování otevře svoje brány už v 9 hodin ráno a samotný konec festivalu pak bude těsně před půlnocí. Vstupenky na Rockování si můžete mimo předprodeje v síti Ticketstream zakoupit i na místě, cena se však liší podle času zakoupení, takže platí: "Když na Rockování, tak na celý den", jak uvedl jeden z organizátorů festivalu Michal Tůma. Nejlevnější vstupenky na místě zakoupíte ještě před 10h ranní za 199 Kč, od 10:00 do 14:00 jedna vstupenka vyjde na 249 Kč a po 14 hodině necháte v pokladně 299 Kč. Nejvýhodnější a nejsnazší variantou je předprodej, na kterém stojí aktuálně celodenní vstupenka 189 Kč včetně poplatků! Ticketstream nabízí on-line prodej a vytištění lístku doma i klasické papírové vstupenky zakoupené na prodejních místech ve více než 100 městech ČR.

Vstupenku můžete také vyhrát, když se zapojíte do soutěže na stránkách pivovaru Ferdinand www.pivovarferdinand.cz. Další aktuální informace k festivalu sledujte na www.rockovani.cz.

  

Termíny