MIKULOVSKÉ PIVOBRANÍ

Volný čas, Hudba

Datum: 9. – 10. 8. 2013
Místo konání: amfiteátr

 

 

Letošní III. ročník Mikulovského Pivobraní se bude konat ve dnech 9. a 10. srpna v amfiteátru města Mikulov. Návštěvníky čeká bohatá přehlídka piv a pivních nápojů ze všech koutů naší země. K ochutnávce budou lákat nejen tradiční 10° - 12° piva, ale také speciality s vysokou stupňovitostí, piva pšeničná, nefiltrovaná i různě ochucená.  Při hašení žízně samozřejmě mohou návštěvníci vybírat z široké nabídky gastronomických lahůdek.Návštěvníci se v rámci pátečního programu mohou těšit na půvabné houslové duo Femme2Fatale, slovenský Kabát revival, kapelu Mother´s Angels nebo popovou kapelu Lidopop.

 

 

Sobotním festivalovým dnem bude návštěvníky provázet známý moderátor a bavič Ruda z Ostravy. Znalci piva budou mít s Rudou možnost prověřit své schopnosti a dovednosti v pivním turnaji. Odpolední program bude zahájen historickým folklórním souborem Dudlajda, představí se kapela Imodium, Rybičky 48, večer ovládne pódium Walda Gang.Vrcholem festivalu bude již tradičně soutěž Miss mokré tričko, která bude doprovázena úžasným pole dance u tyče v podání tanečnic ze souboru Citadela Mefisto Brno. Sobotní program uzavřou Brouci Band - nerozeznatelný revival britských rockových legend.

 

 

Nezapomíná se ani na ty nejmenší návštěvníky, pro které bude připraven bohatý dětský program. Ale co dalšího udělat pro radost všech dospělých? Organizátoři usoudili, že zaručeným způsobem, jak vykouzlit úsměv i na tváři pesimisty, bude pivo zdarma ke každé vstupence!

 


Účinkují

houslové duo Femme2Fatale

slovenský Kabát revival

kapela Mother´s Angels 

popová kapela Lidopop

bavič Ruda z Ostravy

historický folklórní soubor Dudlajda

kapela Imodium

Rybičky 48

Walda Gang

tanečnice ze souboru Citadela Mefisto Brno

Brouci Band - revival britských rockových legend

Termíny