GALERIE HARFA ZAHAJUJE PRVNÍ SEZÓNU LETNÍHO KINA

Volný čas

Po úspěchu Letní scény hereckých osobností, která druhým rokem působí na střeše Galerie Harfa, přichází toto obchodní centrum s dalším prázdninovým lákadlem pro návštěvníky z blízkého i širšího okolí. Letní kino bude promítat každou srpnovou neděli, vždy od 21 hodin. Začíná se 4. srpna 2013 Románem pro ženy.

Román pro ženy je inteligentní romantickou komedií natočenou Filipem Renčem podle stejnojmenného bestselleru Michala Viewegha. V hlavních rolích se představí Marek Vašut, Simona Stašová, Zuzana Kánocz, Miroslav Donutil, Stella Zázvorková a další české a slovenské herecké špičky.

11. srpen bude patřit vážnějšímu žánru. Film Jana Hřebejka Nevinnost ukazuje, jak rychlá může být cesta z vrcholu na absolutní dno. Ve filmu exceluje Ondřej Vetchý, Anna Linhartová, Zita Morávková, Aňa Geislerová a další.

„Další film Jana Hřebejka, který je na programu 18. srpna, není třeba představovat. Pelíšky jsou již dnes i díky filmovým hláškám opravdovou klasikou české kinematografie. Velké plátno této tragikomedii natočené podle knihy Petra Šabacha jenom prospěje,“ říká Martina Tlustá, marketingová koordinátorka Galerie Harfa.

Závěr srpna a blížící se začátek školního roku bude patřit Gymplu režiséra Tomáše Vorla. Těšit se můžete na Jiřího Mádla, Evu Holubovou, Tomáše Vorla ml., Milana Šteindlera a další.

A aby byl filmový zážitek dokonalý, budou si diváci na místě moci zakoupit nápoje a popcorn,“ dodává Martina Tlustá.

www.galerieharfa.cz

Termíny