Dětský den + cesta za řemesly - zábava, atrakce, soutěže, zvýhodněné ubytování

Pro děti

Nově zrekonstruovaný Hotel Mánes ve Svratce (okres Žďár nad Sázavou) pořádá v neděli 31. 5. 2009 od 11.00 v rozlehlé hotelové zahradě na celkové ploše 8.000 m2 DĚTSKÝ DEN se spoustou překvapení a aktivit pro děti všech věkových kategorií.

 

Součástí dětského dne je od 14.00 zábavný soutěžní okruh - CESTA ZA ŘEMESLY (cca 5 km okruh pořádaný ve spolupráci s několika svrateckými organizátory).

 

Vstup na dětský den i soutěžní okruh je zcela zdarma.

 

Můžete se těšit na atrakce, sportovní aktivity, soutěže, hádanky, kreativní tvoření z přírodních materiálů, patláníčko z bio-modelíny, zvířátka a spoustu dalších překvapení.

 

Připraveno bude i atraktivní zahradní občersvení s těmito dobrůtkami:

- domácí bramboračka, grilovaná uzená krkovice, grilovaný libový bůček, kuřecí staročeská míšenina, domácí bramboráčky a kysané zelí

- domácí tvarohový koláč

+ bohatá nabídka studených i teplých nápojů

 

Hotel Mánes je vyhlášený svou domácí kuchyní, která při přípravě jídel nepoužívá žádné chemické přísady ani polotovary a vyhovuje i nejmenším návštěvníkům, kteří mohou využívat volně přístupný dětský koutek v restauraci, dětské židličky i podsedáky.

 

Tento víkend od 29. 5. do 31. 5. 2009 můžete také využít zvýhodněné nabídky ubytování a hotelového wellness centra:

- prožijte luxusní relaxační víkend se zaměřením na dětské aktivity v hezkém prostředí rodinného hotelu za velmi přijatelné ceny

- ubytování pouze 500,- /osoba /noc včetně snídaně

- wellness - sauna + vířivka celkem za 500,- / hodina bez rozdílu v ceně pro 2 osoby nebo skupinu max. 6 osob včetně 1 láhve malého sektu na dospělou osobu jako dárek.

 

Podrobné informace o dětském dni připravovaném na neděli 31. 5. 2009 od 11.00 se spoustou překvapení i o dalších aktuálních akcích včetně fotografií i plakátů ke stažení naleznete na webových stránkách:

 

www.hotel-manes-svratka.cz

 

kde Vás také budeme v případě velmi nepříznivého a deštivého počasí informovat o změnách
v programu.

Další dokumenty k akci

  
Termíny